W dniu dzisiejszym drużyna MKS-u Lędziny w składzie stanowiącym połączenie rutyny z młodością, po zwycięstwie 4:2 (1:2) nad a-klasowym Leśnikiem Grodno Kobiór uzyskała awans do kolejnej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy. 

LKS Leśnik Grodno Kobiór – MKS 2:4 (2:1) Chęś 29,34 – Kostrzewa 66, 90+3, S.Rzepa 8,70

MKS: W.Majer (Kucharczyk 46) – Todorski, M.Nagi, S.Krakowiak (Ingram 40), Wesecki (Śmigiel 70), Kaziszyn (M.Firlej 61), G.Kostrzewa, Gardawski (Zygma 46), S.Rzepa, Nowrocki (Piekielny 46), Pułtorak (Szachnitowski 46).

Leśnik: Utrata – Grolik (Kreczmer 83),  Fluder, Białas, Kozyra (Weiner 71),  Chrobok, Machalica, Gaj (Kyrcz 46), Myszor (Suchan 60), Baran (Zdziebło 73),  Chęś.

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Jacek Bielecki i Witold Wróbel (asystenci).

A zatem jeden z celów na kolejny sezon, finał na PGE Narodowym w Warszawie pozostaje realny 🙂