Nie wszystkie zaplanowane na weekend spotkania młodzieży udało się rozegrać, bowiem na mecz młodzików nie dotarli goście z Suszca, a najmłodsze zespoły (żaków i orlików E2) nie zagrały w Tychach, ani Świerczyńcu. Poniżej rezultaty tych meczów, które się odbyły. Mimo coraz większych trudności, miejmy nadzieję, iż rundę jesienną uda rozegrać się do końca.

  • b klasa: MKS II Lędziny – Czułowianka Tychy 2:3 (bramki Majer, Adamus), relacja pojawi się w odrębnym newsie,
  • juniorzy:LKS Studzienice – MKS Lędziny 1:7 (Kacper Spyra 3, Paweł Bierut 2, Mateusz Firlej, Patryk Czudaj), relacja pojawi się w odrębnym newsie,
  • trampkarze Polonia II Łaziska Górne (repr. powiatu mikołowskiego) – MKS Lędziny 5:1 (Eryk Zatoń),
„Pierwsza połowa meczu była wyrównana, mogliśmy objąć prowadzenie po strzale Kacpra Morkisza w poprzeczkę i próbie dobitki Mateusza Gumprechta, który został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę. W końcówce pierwszej połowy po uderzeniu z dystansu w słupek i dobitce Łaziska obejmują prowadzenie. Druga połowa należała do gospodarzy, w której to strzelili 4 bramki, a my odpowiedzieliśmy tylko bramką z rzutu karnego, który wykorzystał Eryk Zatoń, po tym jak Kacper Morkisz został faulowany wychodząc sam na sam z bramkarzem.” – podsumowuje trener R.Wowro.
Skład MKS-u: Bartosz Drozdek, Jakub Chwałek, Bartosz Tabuła, Bartłomiej Czudaj, Artur Zając, Jakub Kruciński, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Wojciech Majer, Mateusz Gumprecht i Kacper Morkisz.
Wyróżnienie dla Bartosza Tabuła i Kuby Chwałka.
  • orliki E1 JUWe Jaroszowice – MKS Lędziny 2:5 (Michał Firlej, Filip Szprengiel, Karol Głąb, Olek Pisarzowski, Michał Kowalczyk)