W miniony weekend swoje rozgrywki ligowe kontynuowały drużyny młodzików, żaków oraz skrzatów. Oto tradycyjne info z występów wspomnianych drużyn.

Młodziki IV liga APN GKS Tychy – MKS 2:3 (0:2) Natkański 8,63, K.Głąb 24

MKS: Bednarek, Firlej, K.Głąb, Karkoszka, M.Kowalczyk, Nowicki, Szprengiel, Włodarczyk oraz Kolny, Kamiński, Porwit, O.Kowalczyk, Natkański.

Zespół żaków w niedzielne południe stawił się w Tychach na kompleksie sportowym przy ul. Andersa, gdzie – rywalizując na dwóch boiskach – rozegrał cztery mecze kontrolne z miejscowym APN GKS, a następnie drużyna trenera Ryszarda Wowro podzielona na dwa zespoły, zagrała sparing między sobą. W tym ostatnim spotkaniu nasi piłkarze grali na maxa, nikt nie odstawiał nogi a rezultat 4:2 (od stanu 0:2) pokazuje, jak ciekawy bój stoczyli nasi piłkarze z roczników 2014-2015. Niestety, na zawody nie dotarł zespół Stali Chełm Śląski, ale ponieważ kolejne zawody mają odbyć się właśnie w Chełmie Śląskim, mamy nadzieję, że będzie okazja zmierzyć się także i z drużyną Stali.

Drużyna skrzatów udała się na Wolę , gdzie rywalizowała z miejscowym UKS, Gromem Tychy, a także Czułowianką, GTS Bojszowy i Unią Bieruń Stary. Nasi najmłodsi piłkarze w pięknych nowych strojach ufundowanych przez Zespół Muzyczny Zamach Band przy świetnej aurze i gorącym dopingu rodziców, wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, prezentując kawał dobrego futbolu.

W najbliższy czwartek (18 maja) zagra drużyna trampkarzy, która na własnym boisku przy ul. Stadionowej 1 zmierzy się z UKS Akademią Piłkarską F5 Orzesze (początek od 17.30). Z kolei, na orliku przy ul. Pokoju od godziny 17.45 z LKS Mizerów zagrają młodziki młodsze.