To był piłkarski weekend pełnej emocji dla naszych zespołów. Drużyna żaków pauzowała, lecz wszystkie pozostałe zespoły rywalizowały na zielonych murawach, dostarczając swoim sympatykom nie lada wrażeń.

Nie zabrakło zwrotów akcji, jak w meczu trampkarzy, którzy rozegrali świetne zawody przeciwko LKS Wisła Wielka. Charakter pokazała drużyna młodzików, która potrafiła odrobić trzybramkową stratę w pojedynku z bieruńska Unią.

Młodziki IV liga: MKS – Unia Bieruń Stary 3:3 (0:3) bramki Karol Głąb 47, Bartłomiej Kolny 56, Michał Firlej 64,

MKS Lędziny: Bednarek, M.Firlej, K.Głąb, Karkoszka, Kolny, M.Kowalczyk, O.Kowalczyk, Szprengiel, Włodarczyk.

Młodziki V liga: Grom Tychy – MKS Lędziny 9:5 (1:2, 3:4, 4:5) bramki: I.Wiśniewski 3, R.Mańka, M.Szandar.

MKS: Cyganik, Janota, Kaczmarek, Kostka, Zimnal oraz Szandar, Mańka, I.Wiśniewski, Bełkowski, Kamiński, Szewczuk, Bąk, W.Głąb, Skiba.

 

Trampkarze: MKS – LKS Wisla Wielka 3:3 (2:0) Antek Ścierski 32, Nataniel Natkański 34, Daniel Segeth 49;

MKS Lędziny: Bednarek, M.Firlej, K.Głąb, Karkoszka, Klekot, M.Kowalczyk, O.Kowalczyk, Kruciński, Natkański, Segeth, Ścierski.

 

W sobotnie popołudnie na lędzińskim orliku odbył się turniej skrzatów z udziałem Gromu Tychy, UKS SPS Wola, GTS Bojszowy oraz MKS-u Lędziny. Rywalizacja najmłodszych drużyn przyniosła dużo emocji i radości samym zawodnikom, jak i licznie zgromadzonym kibicom.

W MKS wystąpili: Maja, Tymek, Norbert, Oliwier, Mieszko, Kuba, Miłosz, Olek, Wojtek.