Prezentujemy krótkie podsumowanie weekendowych występów drużyn MKS-u, wraz z zapowiedzią kolejnych spotkań i turniejów ligowych.

Młodziki IV liga: BAP Piast Gol – MKS 5:3 (bramki Michał Kowalczyk 2, Nataniel Natkański),

Młodziki V liga: MKS – Raki Gostyń 6:6 (0:2, 2:4, 2:6) Szewczuk 35,56,63, Włodarczyk 60, Szprengiel 44, Mańka 54

W sobotę drużyna trenera Artura Olesia podejmowała u siebie drużynę Raków Gostyń. Mecz mógł się podobać zgromadzonej widowni za względu na ilość goli oraz akcji ofensywnych w wykonaniu naszej drużyny. Ozdobą spotkania był gol Igora Włodarczyka z rzutu wolnego. Trener Artur Oleś chwalił swoją drużyna za ilość wykreowanych sytuacji strzeleckich. Lędzinianie pokazali charakter odrabiając także pokaźną stratę bramkową.
Tego samego na zaproszenie GKSu GieKSy Katowice siedmiu zawodników z drużyny trenera Olesia zagrało w turnieju rozgrywanym na obiektach Kolejarza Katowice gdzie mogli się spotkać z piłkarzem GieKSy Bartoszem Jaroszkiem.
 
Fragmenty meczu z Rakami Gostyń. Foto: rodzice
 Zdjęcie główne i powyższe – w trakcie turnieju w Katowicach. Foto: rodzice.
Kolejne mecze naszej młodzieży w najbliższy weekend: trampkarze zagrają w Górze z Nadwiślanem w poniedziałek 8 maja o 18.00, drużyna trenera Olesia w sobotę 6 maja o godzinie 10.00 zagra w Tychach – Cielmicach z Ogrodnikiem.
Żaczki rywalizować będą na własnym boisku (przy ul. Stadionowej 1) w turnieju z udziałem BAP Piast Gol i APN SMS Tychy. Początek także w sobotę 6 maja od godz. 10.00.
Skrzaty zagrają w Tychach przy ul. Borowej 123 w sobotę 6 maja od godziny 14.00, a mierzyć się będą z Czułowianką, Gromem Tychy, UKS SPS Wola i GTS Bojszowy.
Napisz do: