Przedstawiamy bilans weekendowych (13-14.10.2018) występów lędzińskiej młodzieży. Ze zwycięstwa cieszyli się trampkarze. Porażki, ale po dobrym meczu, doznali młodzicy.

  • juniorzy: MKS – Gol Bieruń 2:1 (bramki: Czudaj, Rozmus),
  • młodziki: APN IV GKS Tychy – MKS 2:1.
    Drużyna młodzików rozegrała najlepszy mecz w sezonie, niestety przegrany w Tychach z APN IV Tychy 1:2, a jedyną bramkę strzelił Eryk Zatoń po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Igora Larysza.
  • Gorycz porażki osłodziły nam pączki ufundowane przez piekarnię Segeth.
    Skład MKS-u:  Wojtek Majer, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Daniel Segeth, Artur Zając, Igor larysz, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Kacper Hamik i Kacper Skotnik. Zawodnikami meczu zostali Grzegorz Pająk i Wojtek Majer.
  • trampkarze: MKS – LKS Brzeźce 9:1 (bramki: Jałowy 3, Firlej 3, Tukaj, 2 Szweda);
  • orliki: MKS – GTS Bojszowy 6:4 (bramki: Gumprecht 4, Kruciński, Czernielewski)
  • żaki:

W trakcie drugiego turnieju żaków (13.10.), w ramach grupy 17 Podokręgu Tychy, MKS rywalizował z KSB Lędziny i APN GKS Tychy. Na drugi kolejne zawody nie dotarli niestety piłkarze Młodych Wilków Tychy.

Wyniki meczów sobotnich:
KSB Lędziny 0:1 APN GKS III Tychy,
MKS – KSB Lędziny 2:2,
Pierwsza bramka padła, gdy Michał Firlej po fantastycznym rajdzie i minięciu trzech zawodników uderzył z ostrego kąta między słupkiem, a bramkarzem. Druga bramka to szybkie przejęcie piłki i ładne uderzenie Karola Głąba. Nasi piłkarze wygrywali 2:0, ale w ostatnich 5 minutach stracili niestety dwie bramki.
MKS 3:1 APN GKS III Tychy
Świetne rozegranie przez braci Głąb rzutu rożnego i Karol zdobywa bramkę na 1:0. Następnie, pressing i przejęcie piłki przez Filipa Szprengla, wyjście sam na sam z bramkarzem przyniosło drugiego gola. Trzecia bramka to przejęcie w środkowej strefie piłki przez Karola Głąba piłki i kolejna jego bramka.
Bramki zatem zdobyli: 3 – Karol Głąb, po 1 – Michał Firlej i Filip Szprengiel.
MKS grał w składzie: Przemek Apajewski, Miłosz Nowicki, Karol i Wiktor Głąb, Michał Firlej, Daniel Wala, Rysiek Odelga, Tomek Kubica, Miłosz Kowalczyk, Filip Szprengiel.