Tradycyjnie już dużo emocji dostarczyły weekendowe występy młodzieży, które rozpoczęły się od spotkań najmłodszych grup. Oto podsumowanie gier żaczków oraz orlików.

Żaczki:

W sobotni (22.05.) poranek nasza drużyna żaków miała przyjemność gościć na turnieju w Tychach, na nowoczesnym stadionie przy Placu Zbawiciela.

Był to pierwszy tegoroczny turniej z udziałem naszej drużyny. Zmierzyliśmy się z drużyną Gromu Tychy, Siódemką Tychy oraz Polonią Łaziska Górne.

Wyniki nie są najważniejsze, ale warto je odnotować: 1-2 z Gromem, 2-3 z Polonią Łaziska oraz 1-5 z Siódemką Tychy.

Najważniejsza była dobra zabawa i możliwość sprawdzenia się z innymi drużynami. Za tydzień szansa do rehabilitacji i ponownej ciekawej rywalizacji na turnieju organizowanym przez Polonię Łaziska.

Orliki E1: APN II GKS Tychy – MKS 10:4 (bramki: Ścierski 2, K.Głąb 2),

Orliki E2: MKS – Unia Bieruń Stary 10:1 (bramki: Szprengiel 5, Firlej 2, Krupa, Włodarczyk, Michalski)

Galeria z meczu: