Oto krótkie podsumowanie występów lędzińskiej młodzieży w rozgrywkach Podokręgu w miniony weekend (17-18 września):

• orliki MKS Lędziny – LKS Łąka 2:14 (bramki Zatoń, Tabuła). Skład MKS: Jarczak, Kubica, I.Larysz, Pająk, Tabuła, Uglik, Zatoń oraz Kałużny, Labe, Maroszek, Seidel, Skotnik oraz Wybraniec.
  • trampkarze MKS Lędziny – JUWe Jaroszowice 5:0 (bramki Beniamin Drążek x5). Skład MKS: Bierut, Czerwieński, Czudaj, Drążek, Gierczak, Jacek, Jonik, Koczur, K.Larysz, Ścierski, Śmigowski.
  • młodziki Ogrodnik Cielmice – MKS 0:3 walkower,
  • turniej żaków z udziałem MKS, APN GKS Tychy, Siódemki Tychy i Stali Chełm Śląski (orlik ul. Pokoju):
Drugi turniej żaków, który odbył się w Lędzinach najmłodsi piłkarze MKS rozpoczęli od zwycięstwa z drużyną APN Tychy 4:0, a bramkami podzielili się Bartek Czudaj, Szymon Rzepus, Dominik Gralak i Dawid Klekot. Niestety, w drugim meczu przegrali z Siódemką Tychy 1:3, a bramkę strzelił Szymon Rzepus. Trzeci mecz ze Stalą Chełm Śląski nie odbył się, gdyż żaczki z Chełmu Śląskiego po dwóch spotkaniach w deszczu były zbyt przemoczone, aby czekać prawie godzinę na kolejne spotkanie i trener podjął słuszną decyzję zabierając ich do domu.
Skład MKS:
P. Kupczyk, A.Czernielewski, D.Segeth, B.Czudaj, K.Morkisz, Sz.Rzepus, M.Kawała, D.Gralak, J.Kruciński, K.Warzycha, M.Czerniak, D.Klekot.