Od 13.00 na obiekcie przy ul. Sportowej 13 w Bielsku-Białej BTS Rekord II podejmuje MKS Lędziny w spotkaniu na szczycie w ramach 29 kolejki rozgrywek w klasie okręgowej.

BTS Rekord II – MKS 1:1 (0:1) Profic 54 – Wójcik 22

Rekord II: Żerdka – Madzia, Sobierajewicz (Ligocki 74), Krysik, Szczurek, Profic, Waluś, Dzierbicki, Wróblewski, Kasprzak, Sobik.

MKS: Kuchta – Zygma, Piekielny, Todorski (Ingram 69), Nowrocki, Miklosh, Śliwa, Varvarynets, S.Rzepa, G.Kostrzewa (Gardawski 80), Wójcik.

żółte kartki: Zygma, Rzepa, Wójcik, Todorski, Śliwa, Kostrzewa.

czerwone kartki: Zygma (83 min., za dwie żółte), Kostrzewa (90+2 min. na ławce rezerwowych).

W rezerwie: Józefus, Ingram, Gardawski, S.Krakowiak, Szachnitowski, Firlej.

Spotkanie rozpoczęte równo o 13:01.

Mecz prowadzi sędzia Leszek Lewandowski (Gliwice).

22 min. – Mateusz Wójcik wyprowadza MKS na prowadzenie po akcji Sebastiana Rzepy, który po akcji prawą stroną dośrodkował wzdłuż bramki wprost do strzelca bramki

Wyrównany mecz, bez zagrożenia pod bramką MKS jak dotąd. MKS groźnie kontratakuje, kontrolując jednocześnie mecz. Oby tak dalej.

Przerwa! 0:1

Zaczęła się druga połowa.

54 min. Gol dla Rekordu Profica  i jest 1:1.

Żółte kartki do przerwy otrzymali Zygma, Wójcik i Rzepa. Po przerwie Todorski.

Drużyna Rekordu uzyskała przewagę i atakuje. Bielszczanie, aby podtrzymać swoje szanse na awans, muszą wygrać. Remis spycha ich na trzecie miejsce w tabeli.

żółta kartka: Kostrzewa

84 min – druga żółta i czerwona kartka dla Dariusza Zygmy.

żólta kartka: Śliwa

Nerwowa i trudna dla MKS końcówka meczu.

6 minut doliczone do podstawowego czasu gry.

Trener Adrian Napierała także z czerwona kartką!

Koniec meczu !

Wywozimy jeden punkt i za tydzień gramy o awans do IV ligi!