W spotkaniu 23 kolejki rozgrywek klasy okręgowej MKS zremisował w Woli z tamtejszym Sokołem 1:1. Prowadzenie w pierwszej połowie dla MKS-u strzałem z rzutu wolnego uzyskał Gardawski, lecz naszej drużynie nie udało się dowieźć tego prowadzenia do końca i mecz zakończył sie podziałem punktów.

Oto co napisał po spotkaniu trener Rozmysłowski:

„Żółwik” popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego z ok. 30 metrów (na wprost bramki) i dał MKS-owi prowadzenie w 38 minucie. W pierwszej części spotkania swoje okazje mieli Bomba i Samek, którzy nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem Sokoła, Samek z wolnego trafił w słupek, a Mati Roszak z 18 metrów w dogodnej okazji nie trafił w bramkę. Druga połowa, której warunki dyktowali gospodarze, przyniosła jedynie szansę Tomka Matyska dla naszej drużyny.

MKS: Mokry, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, Gołaś, K.Firlej, Matysek, Bednarek, Gardawski (Sowik 75), Bomba, Samek.

żółte kartki: Bomba, Karlik, Samek

Juniorzy także zremisowali swoje spotkanie z rówieśnikami z Woli, z tym że 2:2 – gole dla MKS-u zdobyli: Paweł Kostrzewa oraz Adam Drozdek.

Nasi zawodnicy obejmowali w tym spotkaniu prowadzenie dwukrotnie, lecz przeciwnik za każdym razem – dzięki rzutom karnym podyktowanym za faule Grzegorza Kostrzewy, zdołali doprowadzić do wyrównania.