Wynikiem nierozstrzygniętym zakończyło się drugie sparingowe spotkanie MKS-u, lędzinianie zremisowali dziś w Katowicach z Pogonią Imielin 2:2, a gole w tym spotkaniu dla Naszego zespołu zdobywali Mariusz Gajewski oraz Krzysztof Kulpiński.

W spotkaniu tym mieliśmy wiele okazji do zdobycia gola, m.in. Bomba w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, podobny pojedynek przegrał Gajewski. Szczęścia naszym zawodnikom zabrakło w sytuacjach, w których Śliwa czy Papacz nie zdołali odpowiednio dograć piłek do Brony w sytuacjach 2:1. Na gole imielinian na 1:0 i 2:1 MKS odpowiedział odpowiednio golami Kulpińskiego (po dośrodkowaniu Brony) oraz Gajewskiego. Mariusz zdobył także gola na 3:2, lecz „sędzia” go nie uznał. Warto jednak dodać, że wobec braku rzetelnego arbitra, spotkanie prowadził ……..kierownik z Imielina.

MKS: Mokry, Sopelewski, Polarz, Karlik, M.Roszak, K.Firlej, Kulpiński, Gardawski, Brona, Gajewski, Bomba oraz R.Roszak, Śliwa, Sowik i Papacz.