Dwa rezultaty bez rozstrzygnięcia przyniosły dzisiejsze spotkania seniorów: w klasie okręgowej MKS bezbramkowo zremisował z faworyzowaną Podlesianką, natomiast w b klasie dwójka MKS, wywalczyła punkt za remis 1:1 (0:0), tracąc jednak bramkę w 87 minucie gry.

Sobotni bilans seniorów mógł być jednak lepszy, bowiem w 90 minucie spotkania z Podlesianką MKS wykonywał rzut karny. Pechowym egzekutorem okazał się jednak Dariusz Zygma i szansa na zwycięstwo przepadła. Nie narzekamy jednak, cieszymy się z punktu i dobrego występu naszego zespołu.

Podlesianka: Świętek – Ruszkowski (Witas 56), Nawrot, Renner, Żemła, Drzymała, Nowak, Colik, Nowotnik, Zając (Fabian 61), Kaczmarczyk.

MKS: Kuchta – M.Nagi, Pusty (Nowicki 77), Bednarek, Krakowiak, Józefus, Zygma, Gardawski (Nowrocki 73), M.Majer, N.Nagi (Drążek 90), Kostrzewa.

Żółte kartki: Drzymała, Nowotnik, Witas, Colik – N.Nagi, Pusty, M.Majer, Kostrzewa

Galeria z meczu i zdjęcia za portalem www.sportslaski.tv (autor Dawid Drzeniek)

Podlesianka Katowice – MKS Lędziny 0:0

Rezerwy z kolei prowadziły w Kobiórze po bramce Rafała Sieradzkiego (67 min.), ale stan meczu w 87 minucie wyrównał K.Jakubczyk, MKS zachował pozycję lidera tabeli, ale tuż za plecami ekipy trenera Mikolasza pozostaje Leśnik, a także piłkarze rezerw Polonii Łaziska Górne, które po wygranej 3:0 w Bieruniu Starym, tracą już tylko punkt do prowadzącego duetu.

MKS II: Sitarz – Mikolasz, Buchała, Janik, Dominiec, P.Majer, Orzegowski (P.Krzemień 60), Mielec, Adamus, Urbańczyk, Sieradzki.

Żółta kartka: P.Majer