W niedzielny poranek, Juniorzy rozegrali swoje spotkanie w ramach 9 kolejki rozgrywek, rywalizując z Pniówkiem Pawłowice. Podopieczni Kazimeirza Rozmysłowskiego skutecznie zrewanżowali się swojemu rywalowi za porażkę w pierwszym meczu, wygrywając 2:0 (0:0).

Pierwsza połowa nie zaczęła się zbyt dobrze dla piłkarzy z Lędzin, ponieważ to rywale głównie prowadzili grę i nie raz zagrozili naszej bramce.

Bardzo groźne okazały się stałe fragmenty gry, po rzutach rożnych dwa razy piłkę z lini bramkowej wybijał Giza, a po jednym z dośrodkowań piłkarze Pniówka oddali groźny strzał, na szczęście w słupek.

MKS wytrwale radził sobie w obronie, ale w ataku nie wychodziło zbytnio, trudno było utrzymać się przy piłce, ponieważ rywal stosował udany presing.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 i wielkim szczęściem naszych juniorów.

Druga połowa to bardziej wyrównany mecz, i wiele wiele walki i zaangażowania juniorów, którzy ruszyli do ataku i wyprowadzając groźną kontrę strzelają na 1:0 (bramka Lipiński).

Rywale zaczęli coraz bardziej napierać na MKS, lecz juniorzy nie chcieli tylko murować bramki, ale również rewanżowali się skutecznymi kontrami, lub wywalczając stałe fragmenty gry.

Drugi cios na parę minut przed końcem meczu, ustrzelił Sieradzki skutecznie lobując bramkarza w polu karnym.

Rywale stwarzali mnóstwo okazji, ale skutecznie wychodzili z nich Czudaj lub Adamus, świetnie na lewej obronie zagrał napastnik MKS-u Karol Białoń, który przez kłopoty kadrowe musiał zagrać w defensywie. W środku popisali się Hudy, Szweda i Nowrocki. Genialną postawą w bramce wykazał się Rafał Jastrzębski nie raz ratując drużynę. Pomimo lepszej gry rywala w pierwszej połowie, juniorzy odnieśli ważne zwycięstwo.

Koniec meczu i ważne zwycięstwo z bardzo silnym rywalem, i mecz na zero z tyłu.

Piłkarze MKS-u grali w składzie następującym: Jastrzębski – Czudaj, Adamus, Białoń, Nowrocki, Szweda, Hudy (Nienałtowski 67), Giza, Soblik, Sieradzki, Lipiński.

W pozostałych meczach: GKS Tychy – Trójka Czechowice 8:0, rekord – Polonia Łaziska 2:0, BKS Stal – Krupiński 2:4.