Nieszczęśliwie dla naszych rezerw zakończyło się sobotnie spotkanie (12.09.) z Golem Bieruń, nasi piłkarze przegrali na wyjeździe 2:3 (1:2). Bramkę na wagę zwycięstwa gospodarze strzelili w samej końcówce meczu. 

Lepiej mecz rozpoczyna nasza drużyna. Po uderzeniu Majera z dystansu piłkę przed siebie wypluwa golkiper gospodarzy, a z dobitką pośpiesza Adamus ładując gola na 1:0.

Jednak Bieruńscy piłkarze kilka minut później wyrównują za sprawą szybkiej kontry, strzał napastnika rywali po rękach interweniującego Apajewskiego wpada do bramki.

Stracony gol nieco zdezorientował naszą obronę i zaledwie parę chwil później tracimy drugą bramkę, wrzutka z lewego skrzydła w pole karne, środkowy obrońca spóźniony, a napastnik gospodarzy czubkiem buta uderza piłkę tuż przy prawym słupku.

Drugą połowę ponownie lepiej rozpoczynają nasze rezerwy. Wyrównującego gola daje nam sprytne uderzenie z rzutu wolnego Adamusa, nisko uderzona piłka obok muru znajduje drogę do bramki na 2:2.

Mimo iż druga połowa wyglądała lepiej w naszym wykonaniu liczne próby ataków na bramkę przeciwnika nie przynosiły efektu w postaci gola. Więcej szczęścia mieli za to przeciwnicy. W końcówce meczu wrzutkę z prawej strony zamyka napastnik Gol-a Bieruń i mocnym uderzeniem głową pokonuje Sitarza.

MKS II Lędziny 2:3 (1:2) Gol Bieruń

Strzelcy bramek: Adamus 2

MKS II: Apajewski (46′ Sitarz) – Rozmus, Woźniak, Giza (70′ Smaza), Dominiec, Majer, Janik, S.Krakowiak (46′ Czudaj), R.Stencel (80′ Kuzak), Adamus.

Ławka: Smaza, D.Stencel, Kuzak, Sitarz, Czudaj.

żółta kartka:

W innych meczach:

Fortuna Wyry 11:0 LKS II Gardawice

Czarni Piasek 4:2 Niepokorni Orzesze

GTS II Bojszowy 2:3 Nadwiślan Góra

LKS Wisła Mała 7:4 Tysovia Tychy

LKS Mizerów 0:3 Czułowianka Tychy

LKS II Goczałkowice Zdrój 15:0 UKS Warszowice

Pniówek II Pawłowice – pauza