Choć do przerwy niewiele na to wskazywało, rezerwy MKS-u Lędziny w dniu wczorajszym (07.10.) pokonały Unię Bieruń Stary 4:0 (0:0). Przełomowym momentem meczu była obrona przez Dawida Apajewskiego strzału z rzutu karnego w 44 minucie, podyktowanego za faul Szymona Mielca. Lędzinianie obronili zatem pozycję lidera.

MKS II Lędziny – Unia Bieruń Stary 4:0 (0:0) Sieradzki 46, Adamus 60,79, Nowrocki 90

MKS II: Apajewski – Mikolasz, Malicki (S.Czudaj 75), Mielec, Janik, Drążek (P.Majer 60), Józefus (Buchała 70), Urbańczyk (Sieradzki 46), Adamus (Dominiec 80), Nowrocki, Wardziński.

żółte kartki: Janik, Józefus.

W innych meczach: Warszowice – Leśnik 4:5, Gardawice – Czułowianka 4:1, Wisła Mała – JUWe II 8:0, Polonia II Łaziska – Goczałkowice II 4:1.