Dzisiejszego meczu nasze rezerwy na pewno nie zaliczą do udanych. Pod dużym znakiem zapytania stoi skuteczność naszego zespołu, który stwarza mnóstwo okazji, które jednak nie zostają wykorzystane. Pniówek mimo iż cały mecz bronił się na własnej połowie i szukał możliwości do kontrataku zdołał wyrównać w drugiej połowie i dowieźć wynik do końca. W efekcie tylko remisujemy z rezerwami Pniówka 1:1 (1:0).

Przebieg meczu:

I połowa:

1:0 – Adamus drybluje w polu karnym i dogrywa na dłuższy słupek, akcję na wślizgu domyka Gaweł,

Pniówek – akcja z lewej strony boiska, dogranie przed obrońców na 11 metr, na szczęście Apajewski w porę wychodzi z bramki i łapie uderzenie napastnika,

MKS – świetna piłka posłana za plecy obrońców przez Janika, Gaweł staje w pojedynku oko w oko z bramkarzem gości, jednak jego strzał nie znajduje światła bramki,

MKS – Adamus zagrywa za plecy obrońców do wychodzącego na pozycję Majera, ten oko w oko z bramkarzem, lecz jego uderzenie minimalnie mija bramkę przeciwnika,

MKS – wrzutka Gizy z rzutu rożnego, strzał głową Czudaja, który mija poprzeczkę gości,

MKS – Majer wygrywa pojedynek w środku pola i dogrywa do Czudaja, ten uderza z 16 metra, jednak bramkarz Pniówka paruje strzał na rzut rożny,

II połowa:

MKS – nietrafiony karny (!),

Pniówek – mocne uderzenie z okolic 25 metra, które wpada tuż przy słupku nie dając szans Apajewskiemu,

MKS – czerwona kartka dla Adamusa,

Pniówek – napastnik gości radzi sobie z naszą defensywą, jednak akcję taktycznym faulem przerywa Woźniak,

MKS – uderzenie Majera z rzutu wolnego, piłka niestety trafia tylko w słupek,

MKS – Czudaj wjeżdża w pole karne rywali jednak jego uderzenie mija bramkę Pniówka,

MKS II Lędziny 1:1 (1:0) Pniówek II Pawłowice

Strzelcy: Gaweł 18’⚽ – Gajowy 76’⚽,

Przy trafieniu asystował Adamus 🅰️,

MKS II: Apajewski – Rozmus, Janik, Woźniak, Giza, Dominiec, Majer, Czudaj (🔁80′ Kuzak), Krakowiak, Gaweł (🔁65′ Klimza), Adamus.

UKS Warszowice 4:1 Nadwiślan Góra,

LKS II Goczałkowice 3:0 (w.o.) LKS II Gardawice (goście nie dojechali)

Gol Bieruń 2:1 GTS II Bojszowy,

LKS Wisła Mała 3:2 Czarni Piasek,

LKS Mizerów – pauza

W następnej, 29 kolejce (26-27 czerwiec) nasze rezerwy zmierzą się ponownie na własnym boisku, z Nadwiślanem Góra. Mecz odbędzie się w niedzielę (tj. 27 czerwca) o godzinie 17:00. Poprzedni mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Nadwiślana, jak będzie tym razem przekonamy się już za tydzień!