Dzisiejszy mecz rezerw w ramach 11 kolejki Tyskiej B-klasy zakończył się remisem 2:2 (1:0) z zespołem LKS’u Woszczyce. W tym meczu, szczególnie druga połowa przysporzyła nam wielu emocji, najpierw szokująco szybko zdobyte dwa gole przez przeciwnika, a później niewykorzystany rzut karny podyktowany na korzyść Lędzin.

Tak padały bramki:

1:0 – Kuzak urywa się obrońcom, wbiega w pole karne i wykłada piłkę na pustaka Kozokowi, a ten nie myli się i pakuje ją do siatki (32 min.),

2:0 – Zamieszanie w polu karnym, piłka wpada pod nogi Szwedy, ten wrzuca ją w pole karne, wrzutkę głową przedłuża Majer, a Sosnowski mocnym uderzeniem z powietrza ładuje futbolówkę do siatki (51 min.)

2:1 – Szybka kontra przeciwnika, piłka zagrana pomiędzy obrońców MKS’u do rozpędzonego napastnika, który bez zastanowienia zabiera się z nią w pole karne i nie daje szans Gawlikowi uderzając na dalszy słupek (61 min.),

2:2 – Podobna sytuacja co przy bramce na 1:2, znów kontra i dobra piłka zagrana za plecy obrońców, napastnik rywali ze spokojem przyjmuje piłkę i uderza na bramkę, piłka wpada tuż przy lewym słupku (62 min.),

Co prawda w pierwszej połowie więcej do powiedzenia miały Lędziny, ale przeciwnicy nie poddali się i wyszli na drugą połowę z podniesioną głową. A to zaowocowało szybkim wyrównaniem z nieco zaspanym w drugiej połowie MKS’em. Nasze rezerwy mimo to stworzyły sobie parę dogodnych sytuacji, jedną z nich był rzut karny podyktowany za faul w polu karnym na Kamińskim. Do jedenastki podchodzi Sosnowski, ale niestety jego uderzenie trafia w zewnętrzną stronę słupka. MKS do ostatniej minuty walczył o zwycięską bramkę, ale spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem.

Bramki dla MKS’u: Kozok (32 min.), Sosnowski (51 min.).

Skład rezerw: Gawlik – Klement, Dolina, G.Kostrzewa, Czudaj, Szweda, Majer, Kuzak (Nowrocki 46), Karwat (Giza 82), Sosnowski, Kozok (Kamiński 46).

żółta kartka: Dolina

Następny mecz rezerwy zagrają na wyjeździe z zespołem LKS Wisła Mała, spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 13:30.