W spotkaniu na szczycie klasy B, rezerwy Polonii pokonały drugą drużynę MKS-u Lędziny 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 75 minucie gry Mazur z rzutu karnego, zdaniem naszych zawodników, mocno kontrowersyjnego. Dzięki temu zwycięstwu to zespół z Łazisk wskoczył na fotel lidera.

Polonia II Łaziska – MKS II Lędziny 1:0 (0:0)

bramka dla Polonii II: Mazur – 75 min. ( z rzutu karnego)

Polonia II Łaziska: Witek – Fuchs, Nierada, Ormanin, Botor, Słupik, K. Nierząd, R. Nierząd, Paszek( Nawrocki 54), Hanus, Mazur (Bodziony 90).

MKS II: Apajewski (Sitarz 46) – Malicki, P.Majer,Mikolasz, S.Czudaj, Nowrocki (Buchala 40), Mielec (Urbańczyk 70), M.Majer, Janik, Drążek (Dominiec 85), Adamus (Sieradzki 46).

żółte kartki: Fuchs i Nierada (Polonia II) – Janik, Urbańczyk (MKS II),

czerwona kartka: Marcin Majer (MKS II, 75 min.),

W ostatnim meczu rundy jesiennej, w niedzielę 21.10., MKS II zmierzy się z rezerwami LKS Goczalkowice.

W innych meczach:

Unia B.St. – UKS Warszowice 1:6, Leśnik – Gardawice 0:0, JUWe II – Goczałkowice II 1:12, Czułowianka – Wisła Mała 1:1.