W dzisiejsze czwartkowe popołudnie rezerwy MKS’u Lędziny rozgrywały swój zaległy mecz z Zet II Tychy. Było to już 8 spotkanie w tej rundzie naszych rezerw. Mecz zakończył się remisem 2:2 (0:1).

MKS II Lędziny 2:2 (0:1) ZET II Tychy

Tak padały bramki:

0:1 – Strata piłki przez pomocnika MKS’u pod bramką przeciwnika. Zawodnik Zet’ki zagrywa długą piłkę do kolegi, bramkarz wychodzi i chcąc wybić piłkę nabija zawodnika, a ta nieszczęśliwie wpada do bramki.

1:1 – Wrzutka z lewej strony boiska Janika trafia wprost na głowę Sieradzkiego, który pakuje ją do bramki.

1:2 – Rzut wolny rywali, mocna piłka zagrana na długi słupek, bramkarz i obrońcy nie interweniują, a piłka niespodziewanie wpada do bramki Lędzin.

2:2 – Marcin Majer wpada w pole karne i mocnym strzałem na dłuższy słupek nie daje szans bramkarzowi dając remis Lędzinom.

MKS w końcówce spotkania miał jeszcze parę dogodnych sytuacji (m.in strzał w słupek Adamusa), ale niestety nie zakończyły się golem i nasza drużyna musiała zadowolić się remisem.

Gole dla MKS’u: Sieradzki, M.Majer.

Kartki:

-żółte: Urbańczyk, M.Majer, Gawlik, Hud.y..

Skład rezerw: Gawlik – Urbańczyk, M.Majer, Adamus, Czudaj, Nowrocki (Karkoszka), Janik, Hudy, Giza (Klimza), Sieradzki, Szprengiel (Dominiec).

Następny mecz rezerwy rozegrają na wyjeździe w niedzielę (tj. 28 maj) a ich rywalem będzie Krupiński II Suszec.