Kolejny weekend rozgrywek seniorskich za nami. IV-ligowy zespół MKS-u po obiecujących ostatnich spotkaniach tym razem wysoko – 0:5 (0:1) – uległ w Bełku miejscowemu Decorowi, który zacięcie walczy o utrzymanie na dotychczasowym poziomie rozgrywek. Z kolei rezerwy, po dwóch kolejnych porażkach, przywiozły 3 punkty z Tychów za wygraną z „Dwójką” miejscowej Siódemki.

IV liga:

KS Decor Bełk – MKS Lędziny 5:0 (1:0) Semeniuk 17,50,56, Makowski 68, Zawada 90;

MKS: Kulski – Mielcarz, Wesecki, Guzy  (Skrzyński 75), Rożański (Żebrowski 57), Filip (Sidło 78), Niedźwiecki, Śmigiel, Skrobek (Mirus 57), Walicki, Sobieraj.

żółte kartki: Mielcarz, Skrobek.

B klasa Tychy:

Siódemka II Tychy – MKS II Lędziny 0:2 (0:1) M.Majer 39, Urbańczyk 69;

W.Majer – Kobus, Dominiec, Zawodny, Kuzak, Haba, M.Majer, Tabuła, M.Firlej Urbańczyk, Kozaczuk.

żółte kartki: Firlej, Zawodny.

W najbliższych meczach oba seniorskie zespoły zagrają na własnym boisku: w sobotę (18.05.) od godziny 17.00 pierwsza drużyna rywalizować będzie z Kuźnią Ustroń, natomiast w niedzielę (19.05.) – o tej samej porze – rezerwy zmierzą się z Nadwiślanem Góra.

Awizujemy także terminarzowe zmiany dotyczące występów MKS-u w IV lidze: mecz 28 kolejki z GKS II Tychy odbędzie się w piątek (24.05.) o godzinie 18.00, natomiast spotkanie 29 kolejki (01.06.) z LKS Tworków zostało przeniesione na godzinę 11.00! Jak więc łatwo zauważyć, zespół trenera Szymona Stawowego czekają teraz trzy domowe występy pod rząd, które poprzedzą ostatni wyjazdowy mecz w Bielsku, gdzie MKS zmierzy się z rezerwami Rekordu.

Zapraszamy do wsparcia zespołu w ostatnich starciach tego sezonu!