Zwycięstwo, chociaż nie było łatwo. Nasza „dwójka” dopisuje 3 punkty w ligowej tabeli za sprawą wyjazdowej wygranej 3:1 (1:0) z LKS II Gardawice.

Przebieg meczu:

1:0 – wrzutka Adamusa z rzutu rożnego, gol samobójczy gospodarzy. (29′)

1:1 – rzut wolny, wrzutka na długi słupek, zgranie piłki głową na 5 metr i strzał po ziemi w środek bramki. (60′)

68′ – czerwona kartka dla Jakuba Woźniaka.

2:1 – uderzenie z dystansu ok. 25 metrów Adamusa. (87′)

3:1 – wrzutka Mielca, Gaweł zgrywa do Smazy, a ten mija obrońcę i uderza tuż przy lewym słupku. (90+1′)

Wygrana nie przyszła łatwo, bowiem przy słabej grze naszej drużyny w pierwszej połowie, pomógł gol samobójczy Gardawic, które do tej pory skutecznie się broniły. Druga połowa zapowiadała się nieco lepiej jednak do remisu doprowadzili gospodarze po bramce z rzutu wolnego. Od 68 minuty musieliśmy sobie radzić z grą w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę ujrzał Woźniak. Mimo gry w 10-tkę udało nam się wygrać to spotkanie w samej końcówce. Mielec asystuje przy bramce na 2:1, krótko rozegrany rzut wolny, po którym Adamus uderza na bramkę z 25 metra, piłka kozłuje przed interweniującym bramkarzem i wpada do bramki. Parę chwil później ponownie Mielec, tym razem dośrodkowuje, a najlepiej w polu karnym odnajduje się Smaza, który zdobywa swoją debiutancką bramkę w zespole rezerw MKS.

MKS II Lędziny 3:1 (1:0) LKS II Gardawice

Strzelcy: samobój 29’⚽, Adamus 87’⚽, Smaza 90+1’⚽ – Porwolik 60’⚽.

MKS II: Apajewski – Smaza, Woźniak, Mielec, Drążek, Dominiec (🔁46′ Giza), Czudaj, Janik, Krakowiak (🔁65′ Gaweł), Gierczak, Adamus.