Sezon 2016/2017

B klasa Podokręg Tychy

Rezerwy - kadra, Sezon 2016/2017

Imię i Nazwisko Data ur. Pozycja Poprzedni klub
Marcin Trzciński 05.11.87r.   MKS Lędziny
Sebastian Tomecki (W) 17.01.97r. B Unia Kosztowy
Łukasz Piasecki (J) 20.02.90r. B Pogoń Imielin
Paweł Gawlik 02.01.92r. B MKS Lędziny
       
Przemysław Duda 15.07.96r. O/P Unia Kosztowy
Paweł Majer (W) 12.08.96r. O MKS Lędziny
Dariusz Klement (J) 10.02.93r. O MK Katowice
Wojciech Dolina 17.04.97r. O Unia Kosztowy
Sebastian Czudaj 22.12.99r. O MKS Lędziny
       
Maksymilian Hudy 28.06.99r. P MKS Lędziny
Mateusz Sosnowski (J) 30.07.93r. P MK Górnik Katowice
Mateusz Kuzak (J) 01.08.98r. P Zagłębie Sosnowiec
Roman Herian 03.09.89r. P MKS Lędziny
Rafał Loska 26.02.00r. P MKS Lędziny
Marcin Łyżwiński 31.01.00r. P MKS Lędziny
Zbigniew Janik 14.05.94r. P MKS Lędziny
Michał Dominiec (W) 22.12.92r. P MKS Lędziny
Kacper Klimza (W) 15.08.00r. P MKS Lędziny
Andrzej Krzykawski 12.07.96r. P MKS Lędziny
Maciej Marszałek 20.06.99r. P MKS Lędziny
Szymon Karwat 06.03.97r. P GKS Katowice
Michał Urbańczyk (W) 02.06.96r. P MKS Lędziny
Maciej Szprengiel 09.07.92r. P MKS Lędziny
Artur Giza 24.02.99r. P MKS Lędziny
Kamil Ingram 01.03.94r. P MKS Lędziny
       
Grzegorz Kostrzewa (J) 01.12.91r. N JUWe Jaroszowice
Karol Białoń 25.05.00r. N MKS Lędziny
Sebastian Kozok 08.04.96r. N GKS II Tychy
Karol Nowrocki 17.02.99r. N MKS Lędziny
Adam Adamus 10.05.99r. N MKS Lędziny
Artur Kamiński 06.02.99r. N APN GKS Tychy
Rafał Sieradzki (W) 14.11.99r. N MKS Lędziny
Marcin Majer 11.07.92r. N MKS Lędziny
Damian Wilczkiewicz (J) 10.02.96r. P/N Glinik Gorlice

Rezerwy sezon 2016/2017 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Runda jesienna        
Unia B.St. MKS II 1:4 (Dolina, Kamiński, Duda, Kozok) 21.08.2016 r. 17.00
MKS II LKS II Goczałkowice 6:2 (Klement 2, Szweda, Sosnowski, Karwat, Ingram) 28.08. 11.00
MKS II Polonia Międzyrzecze 3:0 (Ingram, Szprengiel, Szweda) 11.09. 16.00
ZET II Tychy MKS II 2:5 (Kozok 2, Malik, Sosnowski, M.Majer) 18.09. 11.00
Brzeźce-Kryry MKS II 1:2 (Adamus 2) 24.09. 16.00
MKS II Czarni Piasek 1:3 (Sosnowski) 02.10. 15.00
Polonia II Łaziska MKS II 2:3 (Sosnowski 3) 09.10. 15.00
MKS II Krupiński II Suszec 3:0 (Kozok, Klement, M.Majer) 16.10. 15.00
UKS Warszowice MKS II 2:4 (Adamus, M.Majer, Hudy, Duda) 23.10. 15.00
MKS II LKS Woszczyce 2:2 (Kozok, Sosnowski) 30.10 14.00
LKS Wisła Mała MKS II 3:1 (Szprengiel) 05.11. 13.30
MKS II LKS Mizerów 10:0 (Kamiński 3, Adamus 2, Sosnowski 2, M.Majer 2, Kostrzewa) 13.11 11.00
Leśnik MKS II 2:0 19.11 13.00
Runda wiosenna        
MKS II Unia Bieruń St. 2:2 (M.Majer, Ingram) 02.04.2017 r. 16.00
LKS II Goczałkowice MKS II 4:2 (Szprengiel, P.Majer) 09.04. 11.00
MKS II Leśnik 1:3 (M.Majer) 17.04. 16.00
Międzyrzecze MKS II 2:1 (Sieradzki) 22.04. 16.00
MKS II Brzeźce-Kryry 2:1 (Karkoszka, Sieradzki) 07.05. 17.00
Czarni II MKS II 2:3 (Sieradzki 3) 13.05. 17.00
MKS II Polonia II Łaziska 2:2 (Sieradzki 2) 21.05. 17.00
MKS II ZET II Tychy 2:2 (Sieradzki, M.Majer) 25.05. 17.00
Krupiński II MKS II 3:2 (Janik, Sieradzki) 28.05. 17.00
MKS II UKS Warszowice 9:0 (Adamus 4, Sieradzki, M.Majer 2, Janik) 04.06. 17.00
LKS Woszczyce MKS II 4:1 (Nowrocki) 10.06. 17.00
MKS II LKS Wisła Mała 2:2 (M.Majer, Sieradzki) 15.06. 17.00
LKS Mizerów MKS II 6:2 (Gawlik, Sieradzki) 18.06. 17.00

Trener Kazimierz Rozmysłowski

Kartki (stan na 18.06.2017):

Czerwone:

1 – Adamus, Czudaj, Kamiński, Karwat, M.Majer, Trzciński, Ziółkowski.

Żółte:

11 – M.Majer,

7 – P.Majer,

6 – Adamus,

5 – Urbańczyk,

4 – Dolina, Szprengiel,

3 – Czudaj, Janik, Karwat, Kuzak, Sieradzki,

2 – Hudy, Kamiński, Klement, Sosnowski,

1 – Gawlik, Ingram, Karkoszka, Kostrzewa, Malik, Trzciński, Ziółkowski.

ZET II Tychy

Rank
14
Mecze
26
Won
4
Tied
3
Lost
19

Last Match

Unia Bieruń Stary – ZET II Tychy

26. Match Day

26. lutego 2020 

0 - 1

Strzelcy (stan na 18.06.2017)

13 – Sieradzki,

11 – M.Majer,

9 – Adamus, Sosnowski,

5 – Kozok,

4 – Kamiński,

3 – Ingram, Klement, Szprengiel,

2 – Duda, Janik, Szweda,

1 – Dolina, Gawlik, Hudy, Karkoszka, Karwat, Kostrzewa, P.Majer, Malik, Nowrocki.