KLASA B – sezon 2018/2019

Rezerwy - kadra, Sezon 2018/2019

Imię i Nazwisko Data ur.
Sebastian Denuszek 18.08.97r.
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Dawid Sitarz 11.05.94r.
   
Artur Adamczyk 06.05.01r.
Paweł Majer 12.08.96r.
Sebastian Czudaj 22.12.99r.
Jacek Mikolasz 23.03.80r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Szymon Mielec 31.12.98r.
Grzegorz Iciek 07.08.00r.
Łukasz Buchała 29.01.01r.
Mirosław Szyndlar 06.01.79r.
Zbigniew Janik 14.05.94r.
Michał Dominiec 22.12.92r.
Błażej Gierczak 25.09.03r.
Michał Urbańczyk 02.06.96r.
Łukasz Malicki 09.02.94r.
Paweł Janota 02.06.02r.
Sławomir Wardziński 29.10.89r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Przemysław Krzemień 12.05.01r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Tomasz Orzegowski 29.12.91r.
Grzegorz Krakowiak 23.10.96r.
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Marcin Majer 11.07.92r.
Karol Nowrocki 17.02.99r.
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Piotr Gliński 27.01.89r.
Artur Giza (W) 24.02.99r.
Paweł Zagórski (W) 08.02.92r.
Krzysztof Trzonek (W) 04.06.80r.
Trener: Jacek Mikolasz  

 Kolejka 1 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

1 CZUŁOWIANKA TYCHY – LKS II GOCZAŁKOWICE 2018-08-26 16:00  1:5
2 LEŚNIK KOBIÓR – JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE 2018-08-25 17:00  6:1
3 UNIA BIERUŃ STARY – LKS WISŁA MAŁA 2018-08-26 17:00  3:2
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE – LKS GARDAWICE 2018-08-26 17:00  4:0
5 MKS II LĘDZINY – UKS WARSZOWICE 2018-08-26 17:00  1:0 (Szyndlar)

MKS II: Denuszek – Mikolasz, S.Czudaj (P.Czudaj 90), Urbańczyk, (P.Majer 46), Janik, Sieradzki (Mielec 46), Buchala (Malicki 46), Drążek (Szyndlar 70), Adamus (Dominiec 70), M.Majer (Gliński 70), Wardziński.

żólte kartki: Buchała, Wardziński.

Kolejka 2 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

6 LKS II GOCZAŁKOWICE – UKS WARSZOWICE 2018-09-02 11:00  3:2
7 LKS GARDAWICE – MKS II LĘDZINY 2018-09-02 17:00  0:1 (Adamus)
8 LKS WISŁA MAŁA – POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2018-09-02 17:00  4:2
9 JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE – UNIA BIERUŃ STARY 2018-09-02 11:00  2:2
10 CZUŁOWIANKA TYCHY – LEŚNIK KOBIÓR 2018-09-02 16:00  1:2

 MKS II: Apajewski – S.Czudaj (Malicki 46), P.Majer (Buchała 73), Krakowiak, Mikolasz (Mielec 60), Janik, Nowrocki, M.Majer, Wardziński, Urbańczyk (Drążek 67), Sieradzki (Adamus 70).

żółta kartka: Urbańczyk

Kolejka 3 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

11 LEŚNIK KOBIÓR – LKS II GOCZAŁKOWICE 2018-09-08 16:00  3:2
12 UNIA BIERUŃ STARY – CZUŁOWIANKA TYCHY 2018-09-09 16:00  5:2
13 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE – JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE 2018-09-09 16:00  7:0
14 MKS II LĘDZINY – LKS WISŁA MAŁA 2018-09-09 16:00  0:2
15 UKS WARSZOWICE – LKS GARDAWICE 2018-09-09 16:00  2:2

 MKS II: Denuszek – Malicki (Urbańczyk 46), S.Czudaj, Mikolasz, P.Majer (Buchała 80), Mielec, Janik, Wardziński, Sieradzki, Adamus (Dominiec 63), Kostrzewa.

żółte kartki: Kostrzewa, P.Majer, Mielec, Sieradzki.

Kolejka 4 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

16 LKS II GOCZAŁKOWICE – LKS GARDAWICE 2018-09-16 11:00  4:1
17 LKS WISŁA MAŁA – UKS WARSZOWICE 2018-09-16 16:00  6:2
18 JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE – MKS II LĘDZINY 2018-09-16 11:00  1:4  (Adamus 2, Janik 2)
19 CZUŁOWIANKA TYCHY – POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2018-09-16 16:00  3:2
20 LEŚNIK KOBIÓR – UNIA BIERUŃ STARY 2018-09-15 16:00  2:1

 MKS II: Apajewski – S.Czudaj, Buchała, Malicki, Mikolasz (Dominiec 66), Janik, M.Majer, Wardziński, Urbańczyk (Orzegowski 57), Drążek (Adamczyk 82), Adamus (Sieradzki 56).

żółta kartka: M.Majer

Kolejka 5 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

21 UNIA BIERUŃ STARY – LKS II GOCZAŁKOWICE 2018-09-23 16:00  2:1
22 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE – LEŚNIK KOBIÓR 2018-09-23 16:00  6:0
23 MKS II LĘDZINY – CZUŁOWIANKA TYCHY 2018-09-23 16:00  5:1 (Orzegowski 2, Adamus 2, Sieradzki)
24 UKS WARSZOWICE – JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE 2018-09-23 16:00  5:0
25 LKS GARDAWICE – LKS WISŁA MAŁA 2018-09-22 16:00  2:1

MKS II: Sitarz – P.Majer, Mielec, Malicki, Mikolasz, Janik, Nowrocki, Adamus, Drążek (Adamczyk 80), Orzegowski, Urbańczyk (Sieradzki 65),

żółte kartki: Mielec, Mikolasz, Nowrocki

Kolejka 6 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

26 LKS II GOCZAŁKOWICE – LKS WISŁA MAŁA 2018-09-30 11:00  1:1
27 JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE – LKS GARDAWICE 2018-09-30 11:00  0:5
28 CZUŁOWIANKA TYCHY – UKS WARSZOWICE 2018-09-30 16:00  6:4
29 LEŚNIK KOBIÓR – MKS II LĘDZINY 2018-09-29 16:00  1:1 (Sieradzki)
30 UNIA BIERUŃ STARY – POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2018-09-30 16:00  0:3

MKS II: Sitarz – Mikolasz, Buchała, Janik, Dominiec, P.Majer, Orzegowski (P.Krzemień 60), Mielec, Adamus, Urbańczyk, Sieradzki.

żółta kartka: P.Majer

Kolejka 7 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

31 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE – LKS II GOCZAŁKOWICE 2018-10-07 16:00  4:1
32 MKS II LĘDZINY – UNIA BIERUŃ STARY 2018-10-07 16:00  4:0 (Adamus 2, Sieradzki, Nowrocki)
33 UKS WARSZOWICE – LEŚNIK KOBIÓR 2018-10-07 16:00  4:5
34 LKS GARDAWICE – CZUŁOWIANKA TYCHY 2018-10-06 16:00  4:1
35 LKS WISŁA MAŁA – JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE 2018-10-07 16:00  8:0

MKS II: Apajewski – Mikolasz, Malicki (S.Czudaj 75), Mielec, Janik, Drążek (P.Majer 60), Józefus (Buchała 70), Urbańczyk (Sieradzki 46), Adamus (Dominiec 80), Nowrocki, Wardziński.

żółte kartki: Janik, Józefus.

Kolejka 8 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

36 LKS II GOCZAŁKOWICE – JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE 2018-10-14 11:00  12:1
37 CZUŁOWIANKA TYCHY – LKS WISŁA MAŁA 2018-10-14 15:00  1:1
38 LEŚNIK KOBIÓR – LKS GARDAWICE 2018-10-13 15:00  0:0
39 UNIA BIERUŃ STARY – UKS WARSZOWICE 2018-10-14 15:00  1:6
40 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE – MKS II LĘDZINY 2018-10-14 15:00  1:0

 MKS II: Apajewski (Sitarz 46) – Malicki, P.Majer,Mikolasz, S.Czudaj, Nowrocki (Buchala 40), Mielec (Urbańczyk 70), M.Majer, Janik, Drążek (Dominiec 85), Adamus (Sieradzki 46).

żółte kartki: Janik, Urbańczyk

czerwona kartka: Marcin Majer (MKS II, 75 min.),

Kolejka 9 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

41 MKS II LĘDZINY – LKS II GOCZAŁKOWICE 2018-10-21 15:00  0:3
42 UKS WARSZOWICE – POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2018-10-21 15:00  3:8
43 LKS GARDAWICE – UNIA BIERUŃ STARY 2018-10-20 15:00  5:0
44 LKS WISŁA MAŁA – LEŚNIK KOBIÓR 2018-10-21 15:00  3:2
45 JUWe II TYCHY – JAROSZOWICE – CZUŁOWIANKA TYCHY 2018-10-21 11:00  1:4

MKS II: Sitarz (Apajewski 46) – Malicki, Mielec, Mikolasz, S.Czudaj, Dominiec (Buchała 46), Drążek (Sieradzki 65), Janik, Urbańczyk (Adamczyk 85), Wardziński, Adamus.

żółta kartka: Dominiec.

Kolejka nr 10
2019-04-06/13:30 LKS II GOCZAŁKOWICE CZUŁOWIANKA TYCHY 2:2
2019-04-06/17:00 LKS GARDAWICE POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2:2
2019-04-07/17:00 LKS WISŁA MAŁA UNIA BIERUŃ STARY 6:0
2019-04-07/17:00 UKS WARSZOWICE MKS II LĘDZINY 7:3 (Buchała, Sieradzki, Drążek)

MKS II: Sitarz (Apajewski 46) – P.Czudaj, Buchała, Dominiec (P.Majer 60), Adamus, Rozmus (Iciek 80), Mielec, Urbańczyk, Malicki, Sieradzki (Gierczak 72), Drążek (Zagórski 75)

żółte kartki: P.Majer, Mielec

 Kolejka 11 – 13-14 kwietnia
LKS II Goczałkowice Zdrój UKS Warszowice 0:5
MKS II Lędziny LKS Gardawice  0:1
Polonia II Łaziska Górne LKS Wisła Mała 4:3
Unia Bieruń Stary  JUW-e II Jaroszowice  3:0 w.o.
Leśnik Kobiór Czułowianka Tychy 3:1

MKS II: Apajewski (Sitarz 60) – M.Nagi, Buchała (Giza 60), Dominiec (Gierczak 70), Mikolasz, Kostrzewa, Mielec, Drążek, Urbańczyk, Sieradzki (P.Czudaj 70), Adamus.

 Kolejka 12 – 27-28 kwietnia
Polonia II Łaziska Górne JUW-e II Jaroszowice   3:0 w.o.
LKS II Goczałkowice Zdrój Leśnik Kobiór 2:2
Czułowianka Tychy Unia Bieruń Stary  2:1
LKS Wisła Mała MKS II Lędziny 0:0
LKS Gardawice  UKS Warszowice 3:0

MKS II: Apajewski – Urbańczyk, Mikolasz, Buchała, Malicki, Drążek, P.Majer, Dominiec, Sieradzki (Zagórski 90), Adamus (Iciek 80), Nowicki.

żółte kartki: Malicki, Urbańczyk

 Kolejka 13 – 4-5 maja
LKS II Goczałkowice  LKS Gardawice  0:1
UKS Warszowice LKS Wisła Mała 3:1
MKS II Lędziny JUW-e II  3:0 w.o.
Polonia II Łaziska G. Czułowianka Tychy 4:1
Unia Bieruń Stary (B Leśnik Kobiór 2:0

 

 Kolejka 14 – 11-12 maja
LKS II Goczałkowice Unia Bieruń Stary  2:2
Leśnik Kobiór Polonia II Łaziska Górne 1:0
Czułowianka Tychy MKS II Lędziny 1:1 (Malicki)
JUW-e II Jaroszowice UKS Warszowice  0:3
LKS Wisła Mała LKS Gardawice  2:5

MKS II: Apajewski (Sitarz 46) – Mielec, Urbańczyk, Mikolasz, Giza, Dominiec, M.Majer, Drążek (P.Majer 77), Klimza (Gierczak 65), P.Czudaj, Malicki.

żółte kartki: Czudaj, M.Majer (dwie)

Kolejka 15 – 18-19 maja
LKS Wisła Mała LKS II Goczałkowice  4:1
LKS Gardawice  JUW-e II Jaroszowice  3:0
UKS Warszowice Czułowianka Tychy 1:1
MKS II Lędziny Leśnik Kobiór 0:3 w.o. (na boisku 1:1, Urbańczyk)
Polonia II Łaziska  Unia Bieruń Stary  9:1

MKS II: Apajewski (Sitarz 46) – Mikolasz, Drążek (Iciek 82), Urbańczyk, Mielec, Giza, M.Majer, Sieradzki (Trzonek 62), Malicki (Buchała 63), M.Nagi, Dominiec.

żółte kartki: M.Majer, Mielec, Urbańczyk

 Kolejka 16 – 25-26 maja
LKS II Goczałkowice  Polonia II Łaziska  1:1
Unia Bieruń Stary  MKS II Lędziny 3:0
Leśnik Kobiór UKS Warszowice 6:0
Czułowianka Tychy LKS Gardawice 2:4
JUW-e II  LKS Wisła Mała  0:3 w.o.

MKS II: Apajewski – Buchała, Janik, Giza (Sitarz 80), Dominiec (Zagórski 65), Gierczak (Szumilas 46), Sieradzki (Klimza 80), Iciek (Czudaj 46), Drążek, Nowicki (Rozmus 65), Malicki.

żółta kartka: Buchała

 Kolejka 17 – 1-2 czerwca
LKS II Goczałkowice  JUW-e II    3:0
LKS Wisła Mała Czułowianka Tychy 6:2
LKS Gardawice  Leśnik Kobiór 1:3
UKS Warszowice Unia Bieruń Stary  3:1
MKS II Lędziny Polonia II Łaziska  1:0 (Malicki)

MKS II: Apajewski (Sitarz) – Mielec, Mikolasz, Buchała, Giza, M.Majer, Janik (P.Czudaj), Urbańczyk (Iciek), Sieradzki (Zagórski), Adamus, Malicki (Drążek).

żółte kartki: M.Majer, Malicki, Mikolasz

 Kolejka 18 – 8-9 czerwca
LKS II Goczałkowice MKS II Lędziny  5:2 (Adamus, Urbańczyk)
Polonia II Łaziska UKS Warszowice  11:0
Unia Bieruń Stary LKS Gardawice  2:3
Leśnik Kobiór LKS Wisła Mała  3:2
Czułowianka Tychy 3:0 w.o. JUW-e II Jaroszowice

Rezerwy sezon 2018/2019 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data  
MKS II UKS Warszowice 1:0 (Szyndlar) 26.08.2018  
LKS Gardawice MKS II 0:1 (Adamus) 02.09.  
MKS II LKS Wisła Mała 0:2 09.09.  
JUWe II Jaroszowice MKS II 1:4 (Aamus 2, Janik 2) 16.09.  
MKS II Czułowianka Tychy 5:1 (Orzegowski 2, Adamus 2, Sieradzki) 23.09.  
Leśnik Kobiór MKS II 1:1 (Sieradzki) 29.09.  
MKS II Unia B.St. 4:0 (Adamus 2, Sieradzki, Nowrocki) 07.10.  
Polonia II Łaziska MKS II 1:0 14.10.  
MKS II LKS Goczałkowice II 0:3 21.10.  
Warszowice MKS II 7:3 (Adamus, Drążek, Sieradzki) 07.04.19r. 17.00
MKS II Gardawice 0:1 14.04. 17.00
Wisła Mała MKS II 0:0 27.04. 17.00
Czułowianka MKS II 1:1 (Malicki) 11.05. 16.00
MKS II Leśnik 1:1 (Urbańczyk), zweryfikowany 0:3 w.o. 19.05. 17.00
Unia B.St. MKS II 3:0 26.05. 17.00
MKS II Polonia II 1:0 (Malicki) 02.06. 17.00
Goczałkowice II MKS II 5:2 (Adamus, Urbańczyk) 09.06 11.00

Strzelcy MKS-u II (stan na 09.06.19):

8 – Adamus,

4 – Sieradzki,

2 – Janik, Malicki, Orzegowski, Urbańczyk,

1 – Buchała, Drążek, Nowrocki, Szyndlar,

Aktualna tabela:

UKS Warszowice

Rank
7
Mecze
18
Won
7
Tied
2
Lost
9

Last Match

Polonia II Łaziska Górne – UKS Warszowice

18. Match Day

22. września 2019 

11 - 0