Oto rozstrzygnięcia wszystkich spotkań 4 kolejki w II grupie IV ligi śląskiej:

Drzewiarz Jasienica – MKS Lędziny 2:1 (1:0) Wojtasik 2, Kozielski 82 – Karlik 69

Gospodarze objęli prowadzenie już w drugiej minucie spotkania po strzale z 11 metrów. Wyrównał w drugiej części gry Karlik po uderzeniu z dystansu (i lekkim rykoszecie), niestety ostatnie słowo należało do wprowadzonego do gry Kozielskiego, który na 8 minut przed końcem gry pokonał Kwiatkowskiego.

MKS: Kwiatkowski – Bednarek, Masternak, Duda (Ingram 68), Uniejewski, Karlik, Malik (Stworzyjan 27), Czupryna (Kozok 68), Śliwa, Turczyński (Wilczkiewicz 80), Frąckowiak.

Drzewiarz: Szymala – Gola, Studencki, Chojnacki, Basiura, Łaciak (Gołuch 54), Sekuła, Romanowicz, Kuder (Waliczek 73), Gajda (Maj 79), Wojtasik (Kozielski 70)

żółte kartki: Gola, Kozielski (Drzewiarz) – Karlik, Malik, Uniejewski (MKS)

W pozostałych meczach:

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Spójnia Landek     0:0
Iskra Pszczyna – Szczakowianka Jaworzno 1:2 (0:1) Kraus 80 – Kiczyński 18, Niedzielski 68k.
LKS Bełk – Orzeł Mokre 3:0 (1:0) Spórna 44, Olczak 72, Rasek 88

Polonia Łaziska – Unia Racibórz 0:0
Krupiński Suszec – GKS Radziechowy-Wieprz 1:7 (1:4) M.Reguła 22 – Trzop 10, Rozmus 17, Czernek 25,44, Błasiak 81, Hałat 87, Pindel 89
Gwarek Ornontowice – Granica Ruptawa 4:0 (2:0) Zdrzałek 10, Niewiedział 45, Kasprzyk 90, Miąsko 90+3 – samobójcza
LKS Czaniec – Concordia Knurów 2:1 (1:0) Nazdryan-Platnitski 45, Pilc – samobojcza 63 – Szczurek 68
Wilki Wilcza – Beskid Skoczów 5:0 (4:0) Mnochy 5,17, Saborowski 12, Rajca 26, Gajewski 49