Więcej szczęścia – od drużyn seniorskich – w weekendowych grach piłkarskich mieli zawodnicy drużyn młodzieżowych. Oto podsumowanie ich występów, które obfitowały w gole i zwycięstwa. Na zdjęciu głównym zespół orlików (E1 + E2, V liga).

  • juniorzy Piast/Unia – MKS 2:3 (bramki: Śmigowski, Czudaj, Janota)
  • trampkarze GKS Tychy – MKS 3:2 (bramki: Malczyk, Tabuła)

„Pierwsze wyjazdowe spotkanie trampkarzy zakończyło się niestety porażką z bardzo dobrze dysponowaną drużyną GKS-u Tychy 3:2 mimo, że do przerwy prowadziliśmy 1:0. Zbyt dużo w tym meczu mieliśmy słabych punktów, przez co nie było płynności w grze. Na plus trzeba zapisać udany debiut Jakuba Chwałka, dobrą grę Natana Zycha z rocznika 2009 i kolejny dobry występ Bartosza Drozdka w bramce.” – podsumował trener R.Wowro.
Skład MKS-u: Bartosz Drozdek, Jakub Chwałek, Bartosz Tabuła, Daniel Segeth, Dominik Labe, Jakub Kruciński, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Jakub Malczyk, Kacper Morkisz, Mateusz Gumprecht, Natan Zych, Kacper Kamiński i Artur Zając, który przyjechał na mecz praktycznie prosto z wycieczki szkolnej z nad morza, brawo!
Dwa wyróżnienia: Bartosz Drozdek i Natan Zych. 

 

  • młodziki MKS – UKS RIO Pielgrzymowice 17:0 (bramki Morkisz 3, Gumprecht 3, Michał Kowalczyk 3, Kruciński 2, Kluz, Zych, Janota 2, Miśka, Kamiński);
  • orlik E1:  MKS Lędziny – Unia II Bieruń Stary 5:4 (bramki Firlej 3, K.Głąb 2);
  • orlik E1 + E2 (V liga), sobota 12 września: Football Projec Suszec – MKS 0:10 (bramki: Szprengiel 3, Odelga, Firlej 3, Włodarczyk, Kamiński, Michalski), Znicz Jankowice II – MKS 2:14 (bramki: Szprengiel 6, Firlej 3, Odelga 2, Michalski 2, Kamiński), Znicz Jankowice I – MKS 3:6 (bramki: Firlej 3, Szprengiel 2, Wlodarczyk)

  • żak F1 + F2: MKS – Grom Świerczyniec 9:7 (relacja w odrębnym wpisie).