Informujemy, iż z rozgrywek Ligi Okręgowej – grupy piątej – zaledwie po roku gry na tym szczeblu rozgrywek wycofała się Fortuna Wyry. Zespół, który w minionym sezonie był beniaminkiem, z powodu ogromnych problemów kadrowych (i odejścia trenera, a także kilkunastu zawodników m.in do Polonii Łaziska, AKS Mikołów, czy Orła Mokre) nie wystąpi w rundzie jesiennej rozgrywek sezonu 2019/2020.

Na dniach podokręg Bielsko-Biała podejmie decyzję czy w rundzie jesiennej wystąpi 15 zespołów, czy może dojdzie jeszcze do jakiegoś barażu, uzupełniającego skład ligi okręgowej.

MKS miał zagrać z Fortuną w ramach 11 kolejki rozgrywek, w dniu 13 października. Na dzień dzisiejszy w terminarzu wpisujemy „pauzę”. Szczegółowy harmonogram rozgrywek otrzymają Państwo do rąk własnych na pierwszych domowych spotkaniach MKS-u.