Niezwykle ciekawie zapowiadają się kolejne dni w wykonaniu wszystkich zespołów MKS-u, a to głownie za sprawą prestiżowych pojedynków pierwszej drużyny. Młodzi piłkarze też jednak nie będą leniuchować.

Co prawda dzisiejszy mecz żaków się nie odbędzie, lecz jutro już trampkarze starsi grają o 16.00 na Woli. Przedsmakiem derbów pierwszej drużyny z Pogonią będzie mecz juniorki , która o 11.00 w Jaroszowicach zagra z JUVE. W poniedziałek trampkarze młodsi o 16.00 zagrają na wyjeździe z Piastem Bieruń Nowy, a na deser pozostaje mecz Pucharu Polski. We wtorek o godzinie 16.00 w meczu Pucharu Polski zagra z III-ligowym Pniówkiem. Miejmy nadzieję, że pogoda tym razem nie pokrzyżuje już planów. Dodam też, że jeśli mecz zakończyłby się remisem – decyzją władz Podokręgu – zwycięzcę wyłoni seria rzutów karnych, bez konieczności rozgrywania dogrywki.