Weekendowe zmagania rozpoczną dziś najmłodsi gracze MKS-u, którzy w Bieruniu Starym o 18.00 zmierzą się z Unią. A co poza tym czeka kibiców?

Na pewno ciekawie będzie jutro od godziny 17.30 na boisku w Pszczynie, gdzie miejscowa Iskra podejmie MKS w meczu na szczycie w lidze trampkarzy starszych. Mecz nie decyduje jeszcze o tytule mistrzowskim w podokręgu w tej kategorii wiekowej, ale wygrana w tym meczu pozwoli na realne marzenia o tryumfie.

W sobotę o godzinie 17.00 MKS w 24 kolejce klasy okręgowej zagra w Suszcu z Krupińskim – w ostatnich latach w meczach tych drużyn jest zawsze sporo emocji, pada dużo bramek i podobnie powinno być tym razem. Oby i naszej ekipie (tym razem bez Łukasza Samka pauzującego za 4 żółte kartki) udało się przedłużyć dobrą wyjazdową passę.

W niedzielę  o godzinie 11.00 po dwóch wyjazdowych porażkach, na własne boisko powracają juniorzy, którzy zmierzą się z Sokołem Wola. I na koniec weekendu – w poniedziałek, trampkarze młodsi w Lędzinach o godzinie 17.30 zagrają także z pszczyńską Iskrą.

Zapraszamy:)