Oto rezultaty wszystkich spotkań 29 kolejki rozgrywek w grupie I. MKS przywiózł 3 punkty z Katowic, gdzie okazał się lepszy od miejscowej Sparty.

Sparta – MKS 1:3 (1:1) Todorski 7 – Stworzyjan 25k., Śliwa 68 k., Kozok 81

Prowadzenie w meczu objęli gospodarze, gdy po uderzeniu Todorskiego z 20 m piłka odbiła się od nogi obrońcy i rykoszetem zaskoczyła Piaseckiego. Wyrównanie padło po rzucie karnym gdy Stworzyjan zamienił na bramkę jedenastkę podyktowaną po centrze Ingrama i zatrzymaniu piłki ręką. Na prowadzenie MKS wyszedł także po karnym, tym razem Śliwy, po faulu na Stworzyjanie. Trzecia bramka to już akcja indywidualna Kozoka, który dostał piłkę z boku boiska, wszedł w pole karne i uderzył po dlugim rogu.

MKS: Piasecki – Bednarek, Masternak, M.Roszak, Ingram (Czupryna 46), Śliwa, Uniejewski, Frąckowiak, Duda (Adamus 65), Kozok, Stworzyjan (M.Nagi 88).

zółte kartki: Duda, Roszak

W pozostałych meczach:

MK Górnik – Podlesianka 3:2 (2:1) Kamiński 5,58, Sosnowski 31 – Zając 28, Kut 51;

Rozwój II – Kosztowy 0:1 (0:1) Fahrenholt 27

Goczałkowice – Mikołów 1:0 (1:0) B.Grygier 41

Sokół – Górnik 09 3:1 (2:1) Nycz dwie, Kudyba – Kowalski

Ogrodnik – Unia B.St. 2:0 (0:0) Woszczyna, Stawicki

Wyzwolenie – Piast 1:1 (0:0) Ściętek – Toporczyk

Łąka – Pogoń 7:1 (3:0) Kordoń dwie, Klaja, Żemła, Plawecki, Stęchły, Nowak – Polarz k.