Prezentujemy komplet rezultatów spotkań 2 kolejki w IV lidze (grupa II), której to wszystkie spotkania zostały rozegrane w dniu wczorajszym (20.08.). MKS Lędziny zdobył swoje premierowe punkty w rozgrywkach, zwyciężając Kuźnie Ustroń 2:1. W środę (24.08.) o godz. 17.30 lędzinianie zmierzą się w Dankowicach z Podbeskidziem II.

Przed rozpoczęciem meczu odbyła się miła uroczystość, w trakcie której kapitan MKS Mateusz Śliwa odebrał z rąk Wiceprezesa Zarządu Podokręgu Bielsko-Biała Janusza Mędrzaka oraz Przewodniczącego Komisji d/s Rozgrywek Mariana Antosa okolicznościowy puchar za zwycięstwo w rozgrywkach klasy okręgowej (grupy 5) w sezonie 2021/2022 (zdjęcia z wydarzenia, wkrótce). Szkoda tylko, że nie dopisała wtedy pogoda… nie mniej jednak, w trakcie spotkania – wraz z poprawą aury – frekwencja na stadionie ulegała poprawie.

MKS Lędziny – Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0) Śliwa 32 (asysta Ingram), Rzepa 52 (asysta Pułtorak) – Essama 69
MKS: Kuchta – Piekielny, Józefus (Miklosh 27), Zygma, Ingram, Wodnicki, Kaziszyn (Todorski 80), Pułtorak (M.Nagi 75), S.Rzepa, Wójcik, Śliwa.
Kuźnia: Tkocz – Jaworski (Fiedor 60), Pala, Gawlas (Tarasz 46) Bujok, Ligocki, Essama, Gawlak (Wania 46), Ferreira, Pietraczyk, Joao Pedro (Haratyk 64).
żółte kartki: Kuchta, Zygma – Fiedor, Ligocki.
czerwona kartka: Jedynak (Kuźnia, po zakończeniu spotkania).

Skrót spotkania:
https://www.youtube.com/watch?v=-FlGlw5_FM4
W innych meczach:

MRKS – Błyskawica 0:0

GKS II – Polonia 0:0

ROW 1964 RybnikKS Spójnia Landek 3:2 Janik, Marek (sam.), Cywka – Rutkowski, Marek

KS Unia Turza ŚląskaLKS Czaniec 3:1 (2:1) Kucharski 2, Danieluk – O.Apanchuk

Orzeł ŁękawicaGKS Gwarek Ornontowice 3:1 (1:1) Rasek 2, Byrtek – samobójcza

LKS „Drzewiarz” JasienicaKS Decor Bełk 2:4 (1:1) Szendzielorz, Żyła – Rasek 3, Wykręt (sam.)

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Racibórz 4:1 (2:0) Abate 3, Górkiewicz – Oślizlok.