Ekipa Sebastiana Idczaka w sobotę 1 września w ramach 5 kolejki w klasie okręgowej od godziny 17.00 podejmować będzie Sokoła Wola. W niedzielę rozgrywki w zmniejszonej (zaledwie 8 zespołów) Tyskiej Lidze Juniorów rozpoczną także piłkarze prowadzeni przez Mariusza Gajewskiego.

MKS po trzech ligowych meczach bez wygranej liczy na 3 punkty, które pozwolą zbliżyć się do czołówki tabeli. Wolanie, który jak dotąd wywalczyli 4 punkty (remis 0:0 z Rozwojem oraz wygrana w pierwszej kolejce z Orłem 3:2), znajdują się zdecydowanie w zasięgu naszego teamu. Niewątpliwie, jeśli chcemy o coś powalczyć w tym sezonie, najwyższa pora zacząć wygrywać.

MKS przystąpi do meczu po pucharowej porażce 1:3 z Iskrą Pszczyna, natomiast Sokół we wtorek pokonał w Orzeszu swojego imiennika z Orzesza 4:1, rewanżując się tym samym za skromną porażkę z 0:1 z czwartej kolejki rozegranej w miniony weekend.

Nie znamy jeszcze arbitra tego spotkania, gdyż mecz MKS-u z Sokołem … nie widnieje w obsadzie na stronie internetowej ŚLZPN.

Początek niedzielnego meczu juniorów o godzinie 11.00. Rywalem zespołu Mariusza Gajewskiego będzie Nadwiślan Góra. W poniedziałek swoje rozgrywki wyjazdowym meczem w Mizerowie rozpoczną także żaczki. Początek o 17.00.