Okazale wypadło zakończenie sezonu 2018/2019 zorganizowane przez Zarząd Klubu i Stowarzyszenie Młodzi Aktywni w sobotę 28 czerwca na miejskim obiekcie dla lędzińskiej młodzieży. Na stadionie bawiło się liczne grono zawodników MKS, wraz z rodzicami.

Pogoda i humory dopisały! Nie zabrakło poczęstunku, atrakcji dla najmłodszych i dobrej zabawy dla wszystkich obecnych. Zawodnicy MKS-u zostali nagrodzeni za dobrą postawę w minionych rozgrywkach, a następnie przystąpiono do zabawy. Turniej żonglerki, przeciąganie liny (zarówno dla rodziców, jak i zawodników), mecze piłkarskie 2×2, tor przeszkód to tylko niektóre z atrakcji. Odbyły się mecze piłkarskie pomiędzy rodzicami, a poszczególnymi drużynami, były dmuchańce, malowanie twarze, wata cukrowa i mnóstwo uśmiechów na twarzach. Rozlosowano nagrody w loterii fantowej.

A oprócz świetnej zabawy udalo Nam się wspólnie z NIE ŚPIMY – Pomagamy zebrać aż 1343,20 zł dla Karoliny Jagody z Chełmu, która jest osobą niepełnosprawną i potrzebuje funduszy to by spełniać swoje marzenia. Dochód z zakupu ciast, napojów i loterii fantowej przeznaczamy właśnie na ten cel!

Dziękujemy Wam Drodzy Zawodnicy i Szanowni Rodzice za przybycie oraz okazane wsparcie. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji imprezy, wsparli ją organizacyjnie, a także dla jej sponsora tj. Bogusława Grabowy i Firmy BG Bau!

Poniżej galeria zdjęć:

Do zobaczenia za rok!