Podwójnym tryumfem Siódemki Tychy zakończył się rozegrany w dniu wczorajszym Turniej rocznika 2005 o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny. MKS Lędziny – pod wodzą trenera Jacka Mikolasza – zakończył rywalizację na trzecim miejscu w gronie 7 zespołów. W materiale zdjęcia z turnieju autorstwa Jacka Filipiaka.

Wyniki rozegranych spotkań – zespoły rywalizowały każdy z każdym w jednej 7-zespołowej grupie:

Siódemka Tychy I – Juwe Jaroszowice 7:0

5. KSB LĘDZINY

6. JUWe Jaroszowice

7. MKS II LĘDZINY.

Siódemka okazała się bezkonkurencyjna. Lędzinska drużyna do końca walczyła z drugą drużyna siódemki o 2 miejsce, ostatecznie przegrywając w bezpośrednim starciu po dosyć wyrównanym meczu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom którzy zostali ukoronowani pięknymi dyplomami, piłkami oraz medalami, który otrzymał każdy z uczestników z rąk Pani Burmistrz Krystyny Wróbel, Pana Prezesa Partnera Bernarda Pustelnika oraz Kazimierza Rozmysłowskiego – Prezesa Zarządu MKS Lędziny. Ze strony MKS-u głównym koordynatorem imprezy był Marcin Majer, który podjął się także prowadzenia zawodów.

Dziękujemy rodzicom oraz organizatorom imprezy za pomoc w przeprowadzeniu turnieju! Podziękowania dla UM, jako sponsora imprezy! Kolejne zawody już w sobotę 2 marca, wtedy rywalizować będą na parkiecie drużyny żaczków. Początek od godziny 9.00! Zapraszamy już dziś!

Zarząd MKS-u w tym miejscu przekazuje podziękowania za organizację, wsparcie dla  firmy PGK Partner Sp.  z o.o., OSiR „Centrum” i p. Jackowi Filipiakowi.