Drugi sparing w okresie przygotowawczym za nami. W sobotę MKS zremisował ze Zniczem Jankowice 3:3. 

Pierwsza połowa spotkania mogła się podobno podobać, co odzwierciedla wynik. Gra była toczona pod dyktando lędzinian. Być może to nazbyt uspokoiło futbolistów MKS. – Zagraliśmy w drugiej połowie za luźno i nonszalancko. To się zemściło – tyle trener Idczak. Abstrahując od przyczyn, należy wyrazić zaniepokojenie utratą aż pięciu goli w dwóch sparingach. Oby w szeregach drużyny zagościła koncentracja, bo przecież obaj rywale byli zaledwie A-klasowi.

Znów jednak pochwały dla teamu za łatwość zdobywania goli. Miejmy nadzieję, że bramkostrzelność zawodników MKS utrzyma się do co najmniej do sierpnia. Tymczasem zaś oczekujemy na kolejne wieści z treningów i meczów kontrolnych.

Znicz Jankowice – MKS Lędziny 3:3 (1:3). Gole dla MKS: Kostrzewa 2, Kapela.

MKS wystąpił w składzie: Kwiatkowski, Ingram, Roszak, Skutela, zawodnik testowany, (60′ Michalski), zawodnik testowany, Idczak, Karlik, Stworzyjan, Kapela (60′ Gajewski), Kostrzewa (46′ Kubica).