W rozegranym w Kostuchnie meczu sparingowym MKS skromnie, bo 1:0 (1:0), pokonał Podlesiankę Katowice. Rywal z II grupy klasy okręgowej postawił ekipie Sebastiana Idczaka trudne warunki.

Katowiczanie co prawda tylko raz poważnie zagrozili bramce Gąsiora, kiedy to po rzucie rożnym piłka trafiła w słupek, ale skuteczność MKS-u pozostawiała nieco do życzenia. MKS natomiast gola zdobył także po stałym fragmencie gry, tj. rzucie karnym wykorzystanym przez Sopelewskiego (po faulu na Kubicy). Najlepsze okazje do zdobycia gola mieli ponadto: Kapela, Stworzyjan i Kubica, lecz przegrali pojedynki sam na sam z bramkarzem rywali.

MKS: Ł.Gąsior, Skutela, Smolorz, Sopelewski, K.Firlej, Pytel, Stworzyjan, Kubica, Kapela, Michalski (Ziółkowski 55), Janik (Michalski 75).

W drugim sobotnim meczu, MKS uległ rezerwie GKS-u Tychy 0:2 (0:1).

Galeria pochodzi z meczu popołudniowego, a autorem zdjęć jest Tomasz Naskręcki.