Weekend 12-13 listopada przynosi wielkie sportowe emocje dla zespołów skrzatów i żaków, które rywalizują w Bieruniu w ramach turnieju zorganizowanego BAP Piast Gol Bieruń, jaki odbywa się w hali sportowej przy ul. Warszawskiej.

W dniu dzisiejszym (12.11.) drużynę skrzatów reprezentowali: Maja, Tymek, Szymon, Mieszko, Oliwier, Wojtek, Olek pod wodzą trenera Pawła. Żaki zagrają jutro od godziny 8.30. W turnieju nie była prowadzona oczywiście klasyfikacja, zgodnie z zasadami obowiązującymi w grupie skrzatów G1.

Wyniki meczów skrzatów:

MKS – SMS Tychy cztery zdobyte bramki (Majka, Olek, Mieszko, Tymek),

MKS – Unia Bieruń dwie bramki (Majka i Szymon),

MKS – Strumień Polanka trzynaście bramek (Tymek 3, Mieszko 3, Wojtek 2, Szymon 2, Majka 2, Olek),

MKS – BAP Piast Gol sześć bramek (Mieszko 3, Tymek 2, Majka),

MKS – AP Przeciszów dziewięć zdobytych bramek, a łupem bramkowym i asystami podzieli się wszyscy zawodnicy!

Drużyna z trenerem. Foto: rodzice

Trener Paweł z pucharem 🙂

Medaliści w komplecie! Foto: rodzice.

Kolegom z BAP Piast Gol Bieruń dziękujemy za zaproszenie oraz świetną organizację!