W głównej mierze dzięki lepszej skuteczności, MKS Lędziny pokonał dziś LKS Łąka 2:0 (1:0). Walczący o utrzymanie goście w pierwszej połowie sprawiali dobre wrażenie i stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia gola, w tym wywalczyli rzut karny (faul Krakowiaka na Smolarzu). Mariusz Kuchta obronił jednak strzał Krygera z 11 m i losy meczu się odwróciły. Najpierw jedenastkę jeszcze przed przerwą wykorzystał Kostrzewa, a zwycięstwo przypieczętował Turczyński. Wygrana mogła być bardziej okazała, ale naszym zawodnikom ewidentnie brakowało precyzji w wykończeniu.

MKS – LKS Łąka 2:0 (1:0)

Bramki:

1:0 Kostrzewa 40 k.,

2:0 Turczyński 62 (asysta M.Nagi),

Kuchta – Nowrocki, Ingram, Pusty, Krakowiak, M.Nagi (Nowicki 83), Józefus, Kut (Sieradzki 57), Zygma, Turczyński (Malicki 87), Kostrzewa (Adamus 67).

LKS Łąka: Ochodek – Kryger, Kraus, Smolarz, Misztal (Jarczik 65), Klaja, Puchała, Leśko, Kulicki (Malarek 77), Kazanowski, Mateusz Paszek.

żółte kartki: Kraus, Kazanowski (LKS Łąka)

A już w środę 1 maja o godzinie 12.00 gramy w Bieruniu Nowym z Piastem!

Zapraszamy już dziś!