Po ubiegłotygodniowej porażce w Łaziskach Górnych 0:1, w dniu wczorajszym (21.10.) rezerwy MKS-u uległy drugiemu zespołowi LKS-u Goczałkowice aż 0:3 (0:1). Te dwie porażki sprawiają, że piłkarze Jacka Mikolasza zimę spędzą w tabeli tyskiej b klasy dopiero na piątym miejscu, ze stratą 5 punktów do liderującej Polonii II.

Choć gdyby patrzeć na skład gości m.in. z Wojciechem Dragonem, Adamem Złotkiem, czy Jarosławem Folkiem, którzy w minionym sezonie jeszcze obserwowaliśmy na boiskach IV ligi w pojedynkach z pierwszą drużyną MKS-u, to na ten rezultat można spojrzeć nieco inaczej.

MKS II Lędziny – LKS II Goczałkowice 0:3 (0:1) Dragon 3, Złotek 87, 89;

MKS II: Sitarz (Apajewski 46) – Malicki, Mielec, Mikolasz, S.Czudaj, Dominiec (Buchała 46), Drążek (Sieradzki 65), Janik, Urbańczyk (Adamczyk 85), Wardziński, Adamus.

żółta kartka: Dominiec.