W dniu dzisiejszym swoje mecze rozgrywały pierwsza drużyna i juniorzy. Seniorzy w Bełku, a zespół Mariusza Gajewskiego w Studzionce. Nie były to jednak udane wyjazdy…

Lider (choć przewaga nad grupą pościgową wciąż maleje…) TLJ przywiózł ze Studzionki punkt za remis 2:2 (0:2). MKS prowadził do przerwy po golach Fąfary i Maniury, lecz konieczność gry w dziesiątkę przez prawie całą drugą połowę (czerwona kartka Ziółkowskiego) sprawiła, że gospodarze odrobili straty.

Pierwsza drużyna uległa natomiast LKS-owi Bełk 1:4 (0:2), a honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Grzegorz Kostrzewa w 48 minucie (na 2:1). Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Bysiec (w 1 i 10 minucie gry), a raz Jasiczek(77 min.) i Jaśkiewicz (75 min.). MKS kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce (za dwie żołte) dla Mateusza Roszaka w 65 minucie. Na trybunach wylądował także trener Idczak, w tej samej 65 minucie. Ponadto, w 85 minucie gry rzutu karnego nie wykorzystał Damian Sopelewski, a przy próbie dobitki kontuzji kolana doznał A.Gąsior…

Jak więc widać, w meczu wiele się działo i na pocieszenie (marne, co prawda) pozostaje nam stwierdzenie miejscowych, że MKS był najlepszą ekipą, z jaką Bełk zmierzył się wiosną, skoro pozostajemy bez punktów.

MKS: Mokry, M.Roszak, Skutela, Karlik (K.Firlej 35), Sopelewski, Śliwa, Ingram, Stworzyjan (Kubica 75), Gadaj, Kapela, G.Kostrzewa (A.Gąsior 80, Janik 85)

żółte kartki: Ingram, Kostrzewa, Mokry, Stworzyjan

W pozostałych meczach 22 kolejki w gr. 1:

Śląsk – Orzeł 2:0 (Nowak, Sz.Kubicki)

Pogoń – Rozwój II 1:0 (Wojtaszak)

Orzesze – Krupiński 1:4 (P.Wróblewski – Malcher 2, Świenty, Kuś)

Unia B.S. – Czarni 3:0 (Wybierek 2, Granatyr)

Ogrodnik – Kosztowy 0:2 (Demitraszek 2)

Wola – GKS II 2:4  (R.Kula, Odrobiński – Jarka 4)

Concordia – Stal 3:0 walkower.

W pozostałych meczach Tyskiej Ligi Juniorów:

Wola – Piast 0:1, Nadwiślan – Krupiński 1:1, Bojszowy – JUW-e 2:0 , Pniówek – Iskra 0:0. Mecz zaległy (1 maja): JUW-e – Iskra 3:3