MKS skromnie, aczkolwiek zasłużenie, pokonał w Międzyrzeczu Sokoła Wola 1:0 (0:0), a gola na wagę trzech punktów zdobył w 73 minucie Krzysztof Firlej. Redakcja wykazała się tym samym dziennikarskim nosem, jeszcze przed meczem umieszczając w newsie miniaturowe zdjęcie właśnie zdobywcy gola:)

MKS: Mokry, Skutela, Roszak, Karlik, Sopelewski, Kubica (Michalski 60), Kapela, Gadaj (Smolorz 90), Stworzyjan (Pytel 82), K.Firlej, G.Kostrzewa (A. Gąsior 89).

żółta kartka: Kostrzewa

„Jedyna bramka padła w 73 minucie, kiedy to po akcji lędzinian i strzale Stworzyjana piłkę zmierzającą do bramki Jucha wybił na rzut rożny. Jego wykonawcą był Gadaj. Dośrodkowana w pole karne futbolówka minęła Kapelę, ale Firlej zamknął podanie, wbiegł lewą stroną pola karnego w szesnastkę wolan i strzelił mocno z zza narożnika pola bramkowego. Wydawało się, że trafił w bramkarza, ale Korzec nie zdołał zatrzymać uderzenia”.

za www.sport.tygodnikecho.pl – tam także i zdjęcia w galerii

W pozostałych meczach 20 kolejki:

Śląsk – Pogoń 3:5 (Bolewski, Wycisk, Nowak – Wojtaszak 2, Stojak, Rusek, Buffi)

Orzesze – Orzeł 1:3 (B.Wróblewski – Kolasa, Maciaszek, Magnor)

Unia B.St. – Rozwój II 5:2 (Sz.Bobla 2, Gorki, Pyrlik, Niewiedział – Krakowski, Kut)

Bełk – Krupiński 2:1 (Bysiec 2 – Styczeń)

Ogrodnik – Czarni 1:3 (Białoń – Piesiur 2, Żemła)

Concordia – Kosztowy 6:1 (Kupis, Pilc, Wieliczko, Karwowski, Modrzyński, Gołębiowski – T.Wilk)

Stal – GKS II 0:3 walkower