Trampkarze starsi podejmowali dziś Sokoła Wola, ale według informacji, jakie uzyskałem to spotkanie może być traktowane jako sparing, gdyż piłkarze z Woli przyjechali bez żadnych badań, ani kart zawodników. Być może MKS otrzyma walkower 3:0, a rozegrany mecz zostanie uznany jako nieoficjalny. Czy to zdanie podzieli Wydział Gier Podokręgu?

Ja jako zwolennik rozstrzygnięć boiskowych, w tabeli uwzględniam rezultat, jaki padł na boisku. Co najwyżej, rezultat zweryfikuje Wydział Gier Podokręgu, a my dowiemy się o tym – jak to zwykle bywa z komunikatami tegoż gremium – z około dwumiesięcznym opóźnieniem:p

W tym pojedynku – aby nie było wątpliwości – MKS zwyciężył 4:1 (2:0), a bramki zdobywali: Szymon Buniewicz, Bartosz Haba, Michał Nagi, Adrian Hachuła.

Skład MKS-u: Żmijewski, Mielec, Młocek, Saternus, Bielusiak, Kula, Hachuła, Haba, Czypionka, Szewda, Buniewicz oraz M.Nagi, Mróz, Sieradzki, Giza.

 W pozostałych meczach:

Znicz – Piast B.N. 2:1 , LKS Goczałkowice – Pniówek 0:5, LKS Łąka – UKS Suszec 4:0. Mecz zaległy (09.05.): Pniówek – Łąka 0:2 .