W niedzielę, 3 maja, o godzinie 16.00 (a nie jak informowaliśmy wcześniej, że godzinę później) MKS w Chełmie Śląskim rozpocznie pojedynek z tamtejszą Stalą. Ze Stalą, która toczy dramatyczną walkę o utrzymanie.

[singlepic=4208,360,320]

Czy Dawid Frąckowiak także i w meczu ze Stalą wpisze się na listę strzelców? Foto: Lasman

Nie można inaczej chyba określić postawy Stali, która w 6 wiosennych spotkaniach…6 razy przegrała – ostatnio 0:1 z Uranią i 0:7 z Czarnymi. Ostatnie zwycięstwo piłkarze Stali odnieśli w listopadzie w meczu z Naprzodem (3:0). Jakże w odmiennych nastrojach są gracze MKS-u, którzy wiosną czterokrotnie zwyciężyli i dwa razy zremisowali. Zespół Marcina Polarza podbudowany wygraną z Unią, jedzie po kolejne zwycięstwo. Nie będzie jednak o nie łatwo, gdyż gospodarzom pilnie potrzebne są punkty, a Stal potrafi u siebie sprawiać niespodzianki (jesienna wygrana z Nadwiślanem). Trzeba zaznaczyć, że Stal w wiosennych pojedynkach tylko minimalnie ulegała Uranii, czy Nadwiślanowi, a ponadto grała także z innymi czołowymi zespołami grupy, czyli Krupińskim czy Leśnikiem. MKS zagra w najsilniejszym składzie, zobaczymy na kogo tym razem postawi Marcin Polarz, który umiejętnie szafuje siłami zawodników.

Serdecznie zapraszam do Chełmu Śląskiego:)