Jak każdy wie, już w najbliższy weekend odbędzie się 1 kolejka ligi okręgowej gr.1 Drużyna MKS-u Lędziny w przygotowaniach do sezonu nie wypadła rewelacyjnie. W rozegranych 5 sparingach, zawodnicy tylko raz zeszli z boiska jako zwycięzcy, 4 razy schodzili pokonani. W 1 kolejce nasi zawodnicy na własnym terenie zagrają z beniaminkiem klasy okręgowej – Czarnymi Piasek.

Piasek to miejscowość koło Pszczyny, drużyna piłkarska powstała tam w 1956 roku. Na początku występowali pod nazwą LKS PIASEK. Największym osiągnięciem Czarnych jest awans do ligi okręgowej. Trenerem drużyny jest znany nam wszystkim Albin Wira.

Potyczka miedzy tymi drużynami będzie miała bardzo ważne znaczenie. Czarni Piasek rozegrają swój 1 historyczny mecz w lidze okręgowej. A po meczu drużyna z Lędzin będzie mogła określić o jakie cele chce walczyć.

Więc nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich sympatyków MKS-u na to spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 5 Sierpień o godz. 17.00 na Stadionie przy ulicy Stadionowej 1, cena biletu 5 zł.