Trudno w tej chwili ocenić, czy większym sukcesem jest to, co widzimy w tabeli, czyli liczba punktów i lokata w czołówce zajmowana przez MKS Lędziny, czy fakt iż – wobec panującej epidemii – rozgrywki w niższych ligach piłkarskich na Śląsku (i nie tylko) udało się w miarę sprawnie przeprowadzić i doprowadzić do finiszu (w ich jesiennej części).

W dniu jutrzejszym (28.11.) poznamy ostateczny kształt tabel w podgrupach I i II grupy 5 klasy okręgowej i dowiemy się czy MKS zdoła wspiąć się na I miejsce w tabeli, wyprzedzając GTS Bojszowy. W  podgrupie I rozstrzygnie się, który zespół zagra w grupie mistrzowskiej: LKS Łąka czy BKS Stal Bielko-Biała. Ewentualne zwycięstwo MKS-u w grupie co prawda nie da nam żadnych profitów w kontekście wiosennej rywalizacji w grupie mistrzowskiej, ale zawsze to przyjemnie przecież przezimować na szczycie tabeli. Miejmy nadzieję, iż nie zapeszymy i aura pozwoli rozegrać jutrzejszy mecz z LKS Bestwina bez jakichkolwiek problemów. Oba zespoły przystąpią do spotkania bez pauz kartkowych. Przypomnieć należy, że we wrześniowym wyjazdowym spotkaniu w Bestwinie MKS zwyciężył 3:1, lecz od tego czasu zespół trenera Sławomira Szymali zwyciężył aż ośmiokrotnie, notując jedno potknięcie w Cielmicach (porażka 1:2). LKS zgromadził na swoim koncie 37 punktów (12 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki) i plasuje się w tabeli tuż za MKS, na III miejscu.

Mecz MKS Lędziny z LKS Bestwina rozpocznie się o godzinie 13.00. Tym razem nie planujemy transmisji na żywo na fb, za to meczu zamieścimy skrót z bramkami ze spotkania i ciekawszymi akcjami.