Jak w tytule. Aby strona mogła nadal rzetelnie funkcjonować i zawierać wartościowe informacje, konieczne jest wzmocnienie kadry redaktorskiej. Mile widziane zarówno osoby do pisania relacji ze spotkań, robienia zdjęć, wprowadzania wyników, tabel.

Aby móc uzyskać uprawnienia wystarczy zarejestrować swoją osobę na stronie i przekazać dane (nick) redakcji, celem udzielenia uprawnień. Zainteresowanych, prosimy o przekazywanie zgłoszeń – wraz z danymi kontaktowymi (e-mail, bądź telefon) na adres mailowy: mksledziny1932@o2.pl , bądź bezpośrednio do mnie (marcin-podlesny@o2.pl)

Nie ukrywam, że liczę zwłaszcza na osoby, które udzieliły pozytywnej odpowiedzi w aktualnej ankiecie. Ja ze swojej strony zapewniam pomoc i to, że nadal będę współprowadził stronę. Ze względu na dużą liczbę obowiązków, bez wsparcia jednak trudno będzie liczyć na regularne, szybkie przekazywanie informacji.