Prezentujemy tradycyjny raport z weekendowych występów młodzieży. W rozgrywkach których uwzględniane są wyniki można by rzecz, iż MKS okazał się niepokonany zarówno w meczach czwartkowych, jak i sobotnio-niedzielnych. Natomiast zespoły żaczków oraz skrzatów, przy dobrej pogodzie, rywalizowały na turniejach w Gardawicach oraz Lędzinach.

Najmłodsi w mocno okrojonym składzie, ale dzielnie w Orzeszu walczyli z LKS-em Gardawice oraz Czułowianką. Z kolei, drużyna żaków zaprezentowała dobrą formę w meczach z BAP Piast Gol II i APN II SMS Tychy. Natomiast, rywalizacja derbowa z KSB Lędziny przyniosła wiele emocji i nowych doświadczeń dla piłkarzy i trenera. Minimalna porażka sprawia, że z niecierpliwością oczekujemy już na kolejne turnieje.

Trampkarze w miniony czwartek pokonali Football Project Suszec 4:2 (bramki Kruciński 2, Bartczak 2), a w sobotę zwyciężyli w Brzeźcach 5:0 (bramki: Kruciński 3, Firlej, Segeth).

IV ligowy zespół młodzików pokonał 5:0 APN GKS II Tychy po bramkach 5:1 Mateusza Michalskiego 2, Karola Głąba, Michała Firleja, Olka Pisarzowskiego.

V ligowy zespół młodzików w czwartek zwyciężył 8:4 w Cielmicach z Ogrodnikiem (hattrickiem popisał się Oliwier Kowalczyk, dwie bramki zdobywali Wiktor Głąb i Miłosz Nowicki, a jedną zapisał na swoim koncie Filip Szprengiel), natomiast w niedzielę okazał się lepszy od Czułowianki, zwyciężając 7:4. Niekwestionowanym liderem zespołu był autor 5 goli Igor Wiśniewski, a trener Artur Oleś odnotował także bardzo dobrą postawę bramkarza Wiktoria Cyganika.

Zdjęcia z turnieju skrzatów  dzięki uprzejmości: Łukasz Michalski (Enertim).