Oto tradycyjne podsumowanie ostatnich występów młodzieży, tym razem dotyczy spotkań rozegranych od 14 do 17 września br.
Juniorzy:
MKS – UKS Warszowice 2:3 (bramki Spyra, Patalong)
Młodziki:
W drugim meczu młodziki MKS-u pokonały po wyrównanym i zaciętym spotkaniu bardzo dobrą drużynę Gola Bieruń 5:3.
Skład: Wojciech Majer, Daniel Segeth, Bartosz Tabuła, Bartek Czudaj, Artur Zając, Dominik Labe, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Bartosz Drozdek, Jakub Kruciński, Mateusz Gumprecht, Kamil Miśka, Kacper Kamiński, Adam Czernielewski i Paweł Kupczyk.
Bramki: Jakub Kruciński 2, Bartosz Drozdek, Artur Zając i Eryk Zatoń.
Wyróżnieni to: Wojtek Majer i Jakub Kruciński.
W czwartek czterech młodzików Jakub Kruciński, Artur Zając, Dominik Labe i Wojtek Majer jadą na warsztaty Akademii Młodych Orłów do Bierunia.
Orliki E2:
W niedziele swój mecz rozegrali orliki, mierząc się na wyjeździe z BAP GOL Bieruń w składzie: Miłosz Nowicki , Tomek Kubica, Igor Włodarczyk, Karol i Wiktor Głąb, Filip Szprengiel, Michał Firlej, Mateusz Karkoszka i Miłosz Kowalczyk.
Mecz zaczął się po myśli MKS-u , bowiem pierwsza bramkę zdobył Michał Firlej po prostopadłym podaniu Karola Głąba. Bramka na 2:0 została zdobyta przez Michała Firleja, który odebrał piłkę obrońcy i pewnie trafił do siatki. Akcja na 3:0 była zasługą świetnych podań między Karolem Głąbem i Filipem Szprengiel i to Karol zdobywa bramkę. Następne bramki na 4:0 i 5:0 były autorstwa Karola Głąba i Igora Włodarczyka, którzy popisali się świetnymi strzałami za pola karnego. Bramka na 6:3 padła kolejny raz dzięki pressingowi Michała Firleja, który strzela po raz 3 już w tym meczu. Bramkę na 7:3 zdobył Mateusz Karkoszka, dla którego to była pierwsza bramka w ligowych meczach. Mateusz zdobył swoją bramkę po zamieszaniu, jakie powstało przy rzucie rożnym. Bramka na 8:4 była zasługą Filipa Szprengla , który zdobył niezwykle ładna bramkę z „piętki”. Przedostatnia bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Firlej, który był w tym dniu w najlepszej swojej formie, co zaowocowało strzeleniem przez niego aż 4 bramek, a do tego Michał wiele razy sprawiał olbrzymie problemy zawodnikom z Bierunia. Przy  bramce na 9:4 asystował Michałowi Igor Włodarczyk, który w tym spotkaniu był jednym z najlepszych zawodników, dzięki świetnemu rozgrywaniu piłki i odbiorowi. Ostatnią bramka na 10:4 była zasługa braci Głąb , którzy szybko rozegrali rzut rożny i strzałem za pola karnego ponownie Karol strzelił bramkę. Warto tez dodać o obrońcach MKS-u Lędziny, Miloszu Kowalczyku, Tomkowi Kubicy i Miloszowi Nowickiemu , którzy również zagrali bardzo dobre zawody.
Żaki, orliki E1 i trampkarze, pauzowały.