Prezentujemy podsumowanie występów zespołów młodzieżowych MKS-u w ostatni majowy weekend, który rozpoczął, jak i zakończył …. meczami mistrzowskimi trampkarzy, który mecze zaplanowane na 24 oraz 28 maja spięły klamrą długi piłkarski weekend. Kolejny będzie nie mniej intensywny, bo w dniach od 1 do 4 czerwca wszystkie zespoły młodzieżowe rozegrają kolejne spotkania, każdorazowo jako gospodarz.

VI liga trampkarzy:

Fortuna Wyry – MKS Lędziny 5:3 (bramki: Paweł Mańka 2, Radosław Mańka),

MKS Lędziny – Grom Tychy 3:0 w.o. (goście wycofali się z rozgrywek),

Kolejny mecz trampkarzy zaplanowano na niedzielę (02.06.) na godzinę 10.00 (orlik), a MKS zmierzy się z Czułowianką Tychy.

Młodziki VI liga:

Iskra II Pszczyna – MKS Lędziny 8:4 (bramki: Bogdan Szewczuk x2, Bartosz Baron, Bartek Cartt).

Kolejny mecz młodzików zaplanowano na niedzielę (02.06.) na godzinę 12.00 (orlik), a MKS zmierzy się z Ogrodnikiem Tychy.

 

IV ligowy zespół trampkarzy, korzystając z tego, iż w terminarzu rozgrywek występowała planowana pauza zaplanował dla zespołu mecz kontrolny, który odbył się w Wapienicy. Lędzinianie zakończyli mecz zwycięsko 6:4, a łupem bramkowym podzielili się Franek Bednarek, Patryk Porwit, Michał Kowalczyk, Nataniel Natkański 2 oraz Paweł Mańka. Drużynę Pawła Majera w niedzielę (02.06.) o godzinie 10.00 czeka domowe starcie z Siódemką Tychy.

Swoją grę wewnętrzną rozegrał zespół żaków, z uwagi na to, iż Stal Chełm Śląski zamiast rozegrać w Lędzinach mecz mający się odbyć zgodnie z terminarzem, czyli z MKS.. to znalazł sobie innego przeciwnika. Pozostaje nam pogratulować przeciwnikom takiego podejścia do terminarza rozgrywek i naszych dzieciaków. W najbliższy weekend, zespół żaczków czeka w terminarzu derbowe spotkanie z KSB Lędziny, a jego godzina jest jeszcze ustalana.

Drużyna orlików swój kolejny mecz rozegrała w Bojszowach rywalizując z GTS. Nasi piłkarze zdobyli sporo bramek w pojedynku z zespołem trenera Nikodema Honca, rozgrywając momentami niezły mecz. Szlifowanie formy przed licznymi czerwcowymi zawodami trwa. Najbliższym sprawdzianem formy będzie mecz z APN V SMS Tychy zaplanowany na wtorek 4 czerwca br.

Niech się dzieje!