JUNIORZY

W dniu 23.05 juniorzy MKS-u mierzyli się na wyjeździe z LKS Wisła Wielka. Po fatalnej pierwszej połowie i lepszej drugiej mecz zakończył się wynikiem 5-0 (5-0) dla gospodarzy. Na mecz pojechaliśmy w dość okrojonym składzie, do składu wrócił Kacper Spyra, lecz przez kontuzję musiał po pierwszej połowie zejść z boiska. Kontuzji również po ostrym wślizgu rywala doznał Kamil Chromik.

Dobre wejście z ławki zaliczyli rezerwowi. Rafał Śmiłowski świetnie prezentował się na prawym skrzydle oraz miał kilka odbiorów. Genialny debiut zaliczył Bartosz Tabuła(zawodnik trampkarzy rocznik 2007), który wszedł w 65 minucie za kontuzjowanego Chromika, genialnie radził sobie w środku pola oraz inteligentnie rozgrywał. Również na boisku zameldował się Bartosz Drozdek(rocznik 2008), który miał kilka dobrych akcji indywidualnych oraz kilka odbiorów.

Skład: Popiela – Żogała, Skitek(C). Jacek, Chromik (Tabuła 65′) – Kuzak, Firlej, Gaweł – Zawodny, Śmigowski(Drozdek 75′), Spyra (Śmiłowski 45′)

Następny mecz juniorów odbędzie 28.05 na własnym boisku o godzinie 16:30 z zespołem LKS Studzionka.

Relacja z meczu:
15 min. – Rywal zderza się z naszym bramkarzem, po czym piłka trafiła pod nogi przeciwnika, który spokojnie zdobywa bramkę na 1-0.
20 min.-  Zawodnik Wisły wygrywa pojedynek siłowy z naszym obrońcą, przez co ma sytuację sam na sam z naszym bramkarzem, którą wykorzystuje. Wynik 2-0
25 min. Piłka odbija się przed pole karne, rywal perfekcyjnie strzela z pierwszej piłki przy słupku. Wynik 3-0
28 min. Wrzutka w nasze pole karne i po zamieszaniu przeciwnik strzela bramkę na 4-0
40 min. Rywale dośrodkowują z rzutu wolnego, nie upilnowaliśmy zawodnika Wisły Wielkiej, tracimy bramkę na 5-0
55 min. Czerwona kartka rywali

TRAMPKARZE

Polonia Łaziska Górne – MKS Lędziny 3:0 do przerwy 0:0.

Trener Ryszard Wowro: „Wyróżnienie po meczu dla Bartosza Tabuły i Dominika Labe. Dwie bramki padły po sytuacji sam na sam, a jedna po strzale z dystansu i błędzie naszego bramkarza. Z naszej strony na uwagę zasługiwały strzały Grzesia, Mateusza, Dominika i Eryka, bramkarz rywali był znakomity w tym meczu. Szkoda zmarnowanych sytuacji sam na sam, w każdej z nich golkiper Polonii okazał się zwycięzcą. „

Skład:Paweł Kupczyk, Jakub Chwałek, Bartosz Drozdek, Bartosz Tabuła(C), Daniel Segeth, Jakub Kruciński, Dominik Labe, Grzegorz Pająk, Kamil Miśka, Dawid Klekot, Mateusz Gumprecht i Eryk Zatoń.