Podokręg Tychy opublikował terminarze lig juniorów starszych oraz trampkarzy starszych, w których to w sezonie 2013/2014 wystąpią także i piłkarze MKS-u. Szczegółowe harmonogramy opublikowałem już w odpowiednich działach.

Odnotujmy, że juniorzy starsi – zawodnicy z roczników 1995 i młodsi – dopuszczalny jest udział dwóch zawodników z rocznika 1994 (oprócz tego w Podokręgu utworzono kategorię juniorów młodszych – rocznik 1997 i młodsi) zostali podzieleni na dwie grupy, tj. A i B. MKS jesienią wystąpi w dziesięciozespołowej grupie A, a swoje rozgrywki zacznie od domowego meczu z GTS Bojszowy w niedzielę 8 września o godzinie 11.0o. Trenerem drużyny pozostaje Mariusz Gajewski.

Trampkarze starsi (rocznik 1999 i młodsi) występować będą jesienią w grupie TS 2, która liczy aż 12 drużyn. W związku z czym rozegrają 11 spotkań w rozgrywkach, które dobiegną końca 8 listopada. Na inaugurację, już 30 sierpnia w piątek (godz. 17.00), MKS podejmować będzie Grom Świerczyniec.

Zachęcam do zapoznania się z terminarzami. Trenerów drużyn młodzieżowych, w miarę możliwości proszę o przesłanie kadr zespołów na sezon 2013/2014 na adres mailowy: mksledziny1932@o2.pl

Jak tylko Podokręg opublikuje terminarze trampkarzy młodszych (2001 i młodsi), żaków (2003 i młodsi) oraz skrzatów (2005 i młodsi) zamieścimy je w odpowiednich działach.